MUDr. Irena Mádlová

Otorinolaryngolog Více

Komárov 1 adresa

Náměstí Míru, Komárov

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velmi milá, empatická a hlavně s lidským přístupem, což se v dnešní uspěchané době už moc nevidí. Člověk na svém místě i co se týká odbornosti. Samozřejmě i sestřička má svůj podíl na příjemné atmosféře v ordinaci. Pět hvězdiček málo.

Umístění: Ordinace Jiný

Velice milá a ochotná paní doktorka . Vyslechla můj laický popis problému a svými dotazy jsme se propracovaly na vlastní problém.Po nastavené léčbě během týdne problémy zmizely.

K paní doktorce jsem se dostala úplnou náhodou, když mě "chytlo" ucho, ale byla jsem velmi příjemně překvapená jak vstřícným přístupem, tak velkou odborností. Všechna vyšetření vysvětlí, je velice laskavá a i sestřička je velmi příjemná. Jsem maximálně spokojená, za sebe mohu doporučit.

U paní Mádlové mám jen ty nejlepší zkušenosti, nehnala se do zbytečných zákroků a správně diagnostikovala moje problémy s nosní přepážkou. Milé a vstřícné jednání. S paní doktorkou jsem rozhodně nezkončil.

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti, nehnala se do zbytečných zákroků a moje problémy s nosní přepážkou správně diagnostikovala. Milé a vstřícné jednání. S paní doktorkou jsem rozhodně nezkončil.

S pani doktorkou jsem už vicekrát nebyla zcela zpokojena, hlavne s jeji diagnozou.Naposledy jsem přišla s dcerou s bolestem v uchu a bez teloty a ona, že má rozsáhlý zánět středního ucha a že pokud se nepíchne hned ucho, tak samo praskne, při odmítnutí píchnutí, kdy už jsem měla 2x zkušenost, že doktorka ucho píchla a žádný hnis nevytekl, jsem se rozhodla píchnutí ucha odmítnout. Hned poté jsem navštívila jiného orl lékaře v jiném městě, který při důkladnějším vyšetření mě ujistil, že žádný zánět středního ucha nemá a je zbytečné ucho píchat!! Dostali jsme kapky do nosu a na ocho při bolení jsme měli dávat studené obklady po 10minutách - 1hodinu. Dceru druhý den už ucho nebolelo a chodí už do školy a s paní doktorkou Mádlovou jsem zkončila. Proto ji z vlastních zkušeností nemohu doporučit!!!

Málokterý lékař je tak obětavý jako paní doktorka. Vždycky dobře poradí, je to dobrá diagnostička. Můžu jedině doporučit, je přesně taková, jaká lékařka má být.