Ordinace lékaře pro děti a dorost
Palackého 1615,

Paní doktorka je hodna na děti a milá.Začínajícím maminkám se snaži poradit a pomoct v určitých věcech.

No ani neviem čo napisať.Je to ta najužasnejšia doktorka aku som kedy poznala.Ma svatu trpezlivosť.Je mi moc lito že už konči :-(

Nejlepší pediatr, ale to jsou v Aši všechny dětské lékařky, vzdělané a profesionálky, maminky máte u paní doktorky své děti v naprostém bezpečí, udělá pro ně vše co je v lidských silách. Jsem ráda,že Vás znám. P

Nejlepší Nejlepší a špička ,která není ani mezi špičkami,ale na špici!Lepší doktorka NEEXISTUJE!
Jiří Bartoš

Ještě lepší Lékařka než jsem tady před časem napsal. Vlastně to ani neumím popsat, protože na to jen slova chvály nestačí.
Ochotná udělat maximum pro pomoc pacientovi. Někteří lékaři by se od ní mohli učit. Petr Fidler

Výborná lékařka, citlivá k nemocným, nesmlouvavá k špatnému jednání a chování k dětem, nepodporuje žádné podvody. Neponechává nic bez řádného prošetření, kontroluje výsledky, zajímá se o pacienty. Je báječná!!! J.K.

Je to super paní doktorka, znám jí už od mala, kdy jsem k ní chodila já sama, a i nyní k ní chodím se synem, a nikdy opravdu nikdy mi nevyšla vstříc. Mám s ní jen dobré zkušenosti.

Je to supr doktorka, nic neponechá náhodě. O mého syna se vždy postarala jak nejlépe uměla, erudovaná, komunikativní, lidská, příjemná,....prostě fajn ženská......která, jakožto lékařka ví co dělá. musíme spolu ještě neco oslavit !!!