MUDr. Ilona Talavašková

Kostelec nad Orlicí 1 adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Komenského 538, Kostelec nad Orlicí

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé nemoc

Paní doktorka je velice hodná a má ráda pacienty, proto ji již mnoho let navštěvuji. Přeju jí pevné zdraví a ještě mnoho let spokojeného života.

velice dobrý přístup k pacientům, poradí, povzbudí, lidská, není povýšená jako ostatní lékaři, vysvětlí vše. Její sestra je také velice příjemná.

U paní doktorky jsem byl nespokojen. Když mi ještě nic nebylo a člověk šel na běžnou prohlídku, tak musel údaje jako jsou tlak, váha, výška atd. paní doktorce nadiktovat, protože se jí to nechtělo dělat. Když měl člověk angínu, tak si musel antibiotika naordinovat sám, stejně tak léky na záda.
Paní doktorka velice ráda mluví o svých problémech a co ji trápí.
To, že se v ordinaci 3-4 hodiny čeká, je zcela běžná věc.
Když jsem si dovolil přijít se závažným onemocněním, což jsem asi neměl, tak jsem byl odkázán domů, že mě to za 14 dní přejde.
Nevím, v jaké době to žijeme, ale toto není odpovídající lékařská péče.

Paní doktorka Ilona Talvašková je velmi vstřícná a dokáže se vcítit do člověka. V našem rychnovském regionu je téměř výjimkou ve svém lidském přístupu k paientovi /oproti aroganci a nezájmu ze strany některých lékařů/. Rozšíření ordinačních hodin ve čtvrtek odpoledne je velké +. Velmi bych uvítala zkrácení času v čekárně - např.časový pořadník. / viz banky /. Děkuji za laskavou péči.
Jana Valcová

K paní doktorce chodím hodně dlouho a mám ji, jako lékařku, velice ráda. Sice moc často nemarodím, ale pokud již tam přijdu, je slušná, přívětivá. Je pravda, že čekání je někdy dlouhé, ale myslím si, že to není jediná lékařka, u které se dlouho čeká.

Paní doktorka je vstřícná, dobře si s ní popovídáte, je milá, pokud se mi něco dělo, vzala auto a jela k mé dceři, když zkolabolovala, ale nelíbí se mi ty fronty u ní a myslím si, že by nemusely být, pokud si pí doktorka vyčlení čas na různé dealery mimo ordinační dobu. Pak tam budete čekat o hodinu méně.Jinak vítám čtvrteční odpolední dobu.

Mám nejlepší zkušenosti s tímto lékařem a prošel jsem toho hodně. MUDr. Talavášková má skvělé osobní i odborné zacházení s pacienty. Karel Ledvina

má lidský přístup,je výborná na diagnozy a vnímá celou rodinu.vždy nám pomohla ,v nemocnici mi prozradili ,že je lékařka nové doby.Plně souhlasím.

Paní doktorce vděčím za zachování zbytků svého zdraví, které mi zůstaly po příšerné péči mé předchozí lékařky z Doudleb n. Orl.(kdo ví o co jde rychle pochopí).
Jsem jejím pacientem cca. 20 let a rozhodně, bych neměnil! Na druhou stranu nutno dodat, že ty fronty jsou někdy docela drsné, ale je to hlavně o lidech co spěchají a ostatní klidně předběhnou.

Jsem velice spokojena.Mohu jen doporučit.Pro její lidskost stojí za to si frontu vystát.Její prodloužení čtvrteční ordinační doby pracující uvítají.Popovídání si s pacientem k léčbě určitě patří.Vždy mi pomohla a dobře poradila.