Praktický lékař pro děti a dorost
Tovačovského 437, Kroměříž

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Je to jeden z nejlepsich detskych lekaru ktere jsem kdy poznala. Pecliva, profesionalni, nedava zbytecne ATB, je opatrna. Je schopna krome leku doporucit i bylinky, homeopatika..Testy CRP jsou skvele. Mohu jen doporucit!!!!

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.

Tahle paní doktorka by neměla už ani ordinovat už před lety zanedbala mě jako dítě na zápal plic a teď už po druhé mou dceru!Paní doktorka nepozná zánět průdušek!A jiné nemoci ,vše je u ní úplně normální stav!nedoporučuji!!!!

Paní doktorka je člověk na svém místě, na rozdíl od jiných dr nenutí antibiotika, doporučí vždy nejlepší léčbu a je velmi příjemná k dětem.

Narozdíl od neschopných doktorů v nemocnici paní doktorka vždy odhalila, kde je problém a brilantně ho vyřešila.

Jsme u paní doktorky od narození nejstarší dcery (12 let) a jsem s ní velmi spokojená. Všechny 3 děti chodí do ordinace beze strachu. Vždy se snaží zjistit pravou příčinu nemoci, velmi kladně hodnotím test CRP, dle kterého přesně zjistí nutnost antibiotik.

Opakující se situace mě opravdu bohužel donutila najít si jiného lekaře, bohužel protže jinak ej paní doktorka moc milá a pokud jsme neměli velké potíže dostalo s enám pomoci uklidnění, byt se mi nelíbil přístup sestry, její arogantnost a neochota přijmout nás nemocné, byt jsme v horečkách čekali na pruvanu nachodbě abychom nenakazili, sestra v dobré naladě byla velmi milá a ochotná jen škoda že ji neměal moc často. Bohužel naše mimi mělo opakovaně laryngytidy manžel pryč já bez auta sanitu se stydím si přivolat byt ma dítě čtyřicítky jasně to je moje blbost, ale chtěla sjem blbý rectodelt abych než seženu taxi (protže ono i to je zazrak pokud ve všední den seženete za pul hodiny)odvrátial nejhorší, netvala jsme jen na něm, prostě jsem chtěla cokoliv co prckovi od nebezpečné nemoci pomuže, a byla několikrtá odmítnuta, že prý prevence není a na dotaz co mám tedy dělat tak odpoved že stejně na tu pohotovost musíme. páni dámy, u nového lékaře nebyl problém napsat byť silný lek preventivně (nejsem blá, malýho jsme tím nechtěla předávkovat)ten jsme ale díky skvělému přístupu nemusela ještě použít, díky panu dokotrovi jsme již několik záchvatu rozehnali kapičkamia dokonce i jednomu předešli, takže vida ono to jde a je dokonce i prevence!
je ale horzné že když hledáte v Kroměříži dětského lékaře, většina mě odmítla s tím že paní doktorce nechce přetahovat pacienty! takže my máme narok na změnu lékaře co rok, ale jen teoreticky - prakticky pokud s elékaři mezi sebou domluví - nemocný člověk nemá šanci, ani když je to akutní!! Mě teda naskakuje husí kuže, již bych to nechtěla nikdy zažít, kdyby nešlo od ěti tak bych raději byal bez lekaře, jediný pan doktor Sedlák který přijímá, vám ochotně dokonce sám vše vysvětlí, jedná s vámi jako s esobě rovnými, a s dětmi to umí, mě se starší klepal jít jen na kontrolu ted se vubec nebojí:)

Dala jsem na doporučení svých kolegyň a švagrové a mám teď chlapečka v péči výborné paní doktorky. Vždy podá srozumitelné informace,je přímá,moc sympatická a mám k ní důvěru. Velké díky za péči :)

Jsem s paní doktorkou spokojená, je všímavá a mám k ní důvěru.Má skvělou sestřičku a vždy se dobře domluvíme. A dcerka se i přes všechna očkování apod. nebojí sem chodit. Doporučila mi paní doktorku švagrová, a nelituji.

Velmi příjemná paní doktorka, jsem ráda, že jsem ji pro své dvě děti zvolila, oceňuji hlavně její přístup k antibiotikům:-) Mohu jen doporučit!!!