Mgr. et Bc. Helena Cvičková - Psychoanalytická psychoterapie, arteterapie
Zámecké náměstí 47, Frýdek-Místek

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Nejčastěji hledané služby

Individuální psychoterapie (50 minut)

Zámecké náměstí 47, Frýdek-Místek

1 000 Kč

Mgr. et Bc. Helena Cvičková - Psychoanalytická psychoterapie, arteterapie

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Vítejte,

jsem psychoanalytický psychoterapeut a diplomovaný arteterapeut.

Má cesta za profesí se naplnila propojením dvou životních vášní - výtvarného umění a psychologie. Po studiu Dějin umění a památkové péče na FF UP v Olomouci jsem se pustila do studia Psychologie - arteterapie na PF JU v Českých Budějovicích. Tady jsem se seznámila s psychoanalýzou a analytickou psychologií. Naučila jsem se, jak umět číst výtvarné dílo ve všech jeho rovinách a symbolech, porozuměla jsem řeči barev a osvojila si mnohé výtvarné techniky.

Odtud byl již jen kousek k výcviku v psychoanalytické psychoterapii pod Institutem aplikované psychoanalýzy v Opočně, kde dosud působím jako frekventant. Splňuji tedy podmínky odborného akademického vzdělání a jsem pod pravidelnou supervizí. Vzdělání si stále doplňuji absolvováním kurzů a školení, za sebou mám např. kurz Krizové intervence či seminář Sada karet pro tvořivou práci s dětmi v terapii a poradenství.

Odpočívám při dobré knížce, u dobrého jídla, s přáteli...mám ráda klid a samotu...energii mi dodá jóga, hory, cestování a moje rodina.

Jsem členem České arteterapeutické asociace. Při své práci dodržuji zásady etického kodexu ČAA.

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Helena Cvičková? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor