Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Online psychoterapie • Od 1 200 Kč +2 Více

Psychoedukace • 1 200 Kč

Relaxace • 1 200 Kč

Nejčastěji hledané služby

Individuální psychoterapie (50 minut)

Konzultace online

Od 1 200 Kč

1 200 Kč

1 200 Kč

Poradna Praha

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

V terapeutické praxi se pohybuji od roku 2004. Mám ráda pestrost a individualitu, respektuji a se zájmem poznávám rozlišné pohledy na svět .V poradně Praha pracuji od roku 2015, poskytuji zde psychoterapeutické poradenství, nácvik relaxačních technik, online konzultace a terapie. Pracuji s tématy osobní krize, zvládání náročných životních situací vč. duševního onemocnění, traumatem a transgeneračním přenosem traumatu, truchlením. Pomáhám s osobním rozvojem a růstem, s otázkami a výzvami spojenými s rodičovstvím, partnerstvím, manželstvím. Věnuji se také tématům spojeným s migrací (například studium či práce v zahraničí, adaptace a integrace v cizí zemi, kulturní šok, smíšené partnerství či manželství, výchova dětí v cizí zemi, atp.)

Jsem řádnou členkou České asociace pro psychoterapii a řádnou členkou Rafael Institutu.

Lze čerpat příspěvek v programu péče o duševní zdraví u vybraných zdravotních pojišťoven -VZP, RBP, ČPZP, ZPŠ, ZPMV, OZP.

Umístění: Poradna Praha Individuální psychoterapie (50 minut)

Úžasně empatická psychoterapeutka se skvělým přístupem ke klientovi a výraznou snahou pomoci. Moc mi pomohla naložit se životem, a to v nejrůznějších oblastech, ať už šlo o problémy v pracovním životě nebo osobním životě. Paní Váchovou mohu doporučit každému, kdo zvažuje návštěvu psychoterapeuta.