Praktický lékař pro dospělé
Na Vršku 2, Jablonec nad Nisou

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K pani doktorce chodime s rodinou jiz dlouha leta. Mohu jen doporucit. Profesionalni prostup a velmi mila doktorka i sestricka.

Přístup nulovej, odbornost žádná a argument, že pokud jdu k doktorovi a nezkusila jsem ještě ŽÁDNÝ přípravek z lékárny tak co tam vůbec dělám, že mi stejně nemůže pomoci a maximálně mi napíše něco z lékárny co stejně pojišťovna nehradí tak ať si zajdu do lékárny...špatný vtip? Bohužel ne....

Rozhodně bych nikomu nedoporučila. Na každou blbost mi předepisovala antibiotika, až mi prakticky zničila imunitní systém, pak když pak když jsem opravdu ty antibiotika potřebovala, tak ty normální antibiotika (mám na mysli klasické dávky co se normálně předepisují) mi nezabírala a musela jsem zobat takový dryáky, po kterých mi bylo tak zle, že se to nedá ani popsat...další bod: skoro každý měsíc a půl jsem lehla s opravdu ošklivou angínou (taková ta, co fakt jen ležíte v posteli a jste rádi že se napijete), dostala jsem antibiotika, samozřejmě klasický neučinkovali, po týdnu na kontrole jsem dostala překvapivě zase silnější, který zabrali, ale žaludek zažíval peklo, tak měsíc jsem byla v cajku a pak znova a toto trvalo zhruba rok!! a paní doktorce to nepřišlo vubec divný...pak jsem jednou naštvala, když přišla opět angína a místo k ní, jsem šla na pohotovost, ten doktor se zděsil co viděl v mým krku a okamžitě mě poslal na ORL ke specialistovi a ten když se mě zeptal zda mi někdy moje paní doktorka udělala výtěr během toho roku co jsem měla ty angíny a já mu řekla že ne, tak jeho obočí vyletělo do závratný výše, až jsem se musela zasmát...pak mi řekl, že v mám v krčních mandlích streptokoka a neustálým předepisováním antibiotik došlo k obrácení funkce mých krčních mandlí (laicky řečeno), že jejich ochranná funkce je nula nula, což vysvětluje ty neustále opakující se angíny, doporučil mi okamžitý operativní odstranění, tak jsem si je nechala vytáhnout, změnila doktora a od tý doby jsem žádný antibiotika neviděla a můj imunitní systém "se uzdravuje".....asi tak moje zkušenost a nikdy více
PS: jediný co tam bylo dobrý tak paní sestřička, milá, usměvavá, vstřícná.

Hledáte doktora který nepozná kuřácký kašel od kašle souvisejícího s chorobou? Doktora, který nepozná angínu? Doktora, který je permanentně mimo? Pak jste našli! Paní doktora je nejhorší diagnostik, se kterým jse, se setkala.

K paní doktorce docházím již řadu let a nemám co bych vytkla. S její pečí jsem naprosto spokojená. Vždy na mě působí mile a ochotně a profesionalita se nedá zapřít. Děkuji.

Tak mi to nedá, abych nepřipojila svoji zkušenost. Předem musím podotknout, že mě negativní příspěvky pisatelů neschopných se PODEPSAT šokují a urážejí. Nevím, zda tyto stránky nesklouzávájí k vyřizování si osobních věcí a nepravdivých pomluv anonymů. Obzvláště pak poznámka pisatele bez hodnocení (mimochodem opět anonymního) o 2 příspěvky níže! Ale k paní doktorce. Já osobně proti ní nemohu říci křivého slova. V její péči už jsem řadu let a rozhodně bych neměnila. Její odborná péče mi vskutku svědčí a prospívá. Mám ji ráda jako odbornou lékařku i jako člověka. Rozhodně je specializovaná a své práci výborně rozumí. Přeju paní doktorce ať ji tento přístup k pacientům vydrží i nadále. Klára Houšková

našel jsem tuto diskuzi a nasobnost IP adres me nepřekvapuje.. polovička lidí z jablonce je připojena přes poskytovaltele CABEL MEDIA, který má připojení jen přes určitý switch tudíž se jedná podle mě o více lídí setkal jsem se s tím na hlasovacích forech kde mi bylo odebráno pravo hlasovat nicméně k paní doktorce:
podle mě je u ní vše v pořádku nedávno jsem u ní byl a má opět novinky v její ordinaci oproti jiné nejmenované doktroce jsem velice spokojen.

S tímto lékařem jsem více než spokojená. Paní doktorka je příjemná ochotná,umí opravdu kvalitně poradit a povzbudit. Sestřička je velmi vstřícná a usměvavá. Poplatky jsou vybírány opravdu jen kdy se má a ne jako u řady jiných lékařů už jen téměř za předepsání receptu. Neměnila bych.

Paní doktorka je dle mého osobního názoru úžasný člověk a stoprocentní profesionál. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by cokoliv přeháněla, ale zároveň nikdy nic nezanedbala. Vždy hned přesně ví, co řešit a jak. A komu se u ní v ordinaci nelíbí, ať si najde jinou. Já paní doktorce věřím a její péče mi velmi svědčí a pomáhá.

Paní doktorku mohu jen doporučit především pro její lidský přístup a milé a vstřícné chování a jednání. velice dbá na prevenci a vždy si na svého pacienta najde čas a ne jak někteří lékaři co vás dokáží v mžiku odbýt, čehož jsem byla svědkem mnohokrát. Usměvavá a taktní sestřička celkový výborný dojem jen utvrzuje.