Sam. ordinace PL - pro dospělé
Stankovského 1643, Čelákovice

Paní doktorka je opravdu skvělá,ač jsem se před roky odstěhoval,stějně raději jedu pár kilometrů navíc.
Nechci přijít o tak skvělého doktora,který mi dokáže poradit i pomoci.Kéž by takových bylo více.

Skvělá dáma i lékařka v jedné osobě!

prostě nejlepší- v první řadě člověk a ne stroj na léčení.

Obdivuhodná

Skvělá paní doktorka, s lidským a vlídným přístupem, velký odborník a praktik s letitou praxí. Sestřička stále milá a usměvavá. Jednoznačně skvělá dvojka.

Po (už) několik deselitetí naše "rodinná lékařka" s profesionálním a přitom velmi lidským přístupem. Nikdy nenastalo nic, co by zavdalo odůvod k nespokojenosti.

Nedám na ní dopustit!

Maximálně spokojená, již léta jsme s manželem jejími pacienty a nikdy nic nezanedbala, naopak předešla velmi vážným komplikacím. Nejlepší praktik, kterého znám.

Musím paní doktorku velmi doporučit, při akutních potížích dokonce volala i do ordinace lékaře neurologa, ke kterému mě doporučila, aby se dotázala, jak vše vypadá. Od té doby, co k ní chodím, cítím, že jsem v nejlepších rukách.

je dobra :o)