Sanite
Vítězné náměstí 9, Praha 6, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Consultation in English

Individuální psychoterapie (50 minut)

Konzultace online

Psychologické konzultace

Psychologické poradenství

Gabriela Mácová

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Univerzitě Palackého a MBA na Vysoké škole ekonomické. Jsem absolventkou výcviku v krátkodobé kognitivně behaviorální terapii, řady zahraničních tréninků v pozitivní psychoterapii a pozitivním koučingu, a frekventantkou výcviku ve schematerapii.
Získala jsem odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru Psycholog ve zdravotnictví.
Působila jsem na řadě expertních, manažerských a projektovo-manažerských pozicích, věnovala jsem se také psychodiagnostice při výběru zaměstnanců a při rozvoji potenciálu nadaných talentů.
Pracuji pod supervizí v ambulanci Kognitera a Sanite, od roku 2024 mám svoji soukromou psychologickou praxi v Berouně. S klienty pracuji metodami kognitivně behaviorální terapie, schematerapie a pozitivní psychoterapie.
Jsem zakladatelkou projektu Pozitivně k dětem, který se zaměřuje na rozvoj dovedností učitelů a dalších pedagogických pracovníků v tématech pozitivní psychologie, a věnuji se dětským a dospívajícím klientům individuálně v tématu rozvoje silných stránek.
Jsem lektorkou programu Bez Obav, zaštítěného Národním ústavem duševního zdraví, který cílí na rodiče dětí, trpících úzkostmi.

Umístění: Sanite psychologické poradenství

Úžasná terapeutka, která pomohla mně i dceři. Oceňuji, že je profesionální a zároveň velmi empatická. Do ničeho mě nenutí, proto nemám problém svěřit se s jakýmkoli problémem, na kterém spolu můžeme pracovat tak, že si ani nevšimnu, že mě navedla na správnou cestu. Obávala jsem se psychologické pomoci kvůli tomu, že mě terapeut bude poučovat, co mám a nemám, ale tady je to přesně naopak. Skvělým přístupem a "naváděním" člověk zjistí, že našel správnou cestu, jak se svým problémem pracovat a pokusit se ho zbavit nebo alespoň zmírnit. Pozitovních výsledků jsem si všimla u sebe, ale hlavně u mé dcery, která se na sezení vždy těší :-) Tuto psycholožku tedy mohu jen doporučit!

Umístění: Gabriela Mácová osobní psychoterapie

Paní Mácová je velmi milá a empatická psycholožka. Doposud jsem neměl zkušenost s metodami kognitivně behaviorální terapie, ale myslím, že to konečně bude to pravé pro mne. Rozhodně doporučuji všem, kdo se potřebují vypořádat se svými strachy a pokud možno rychle posouvat k cíli.