Kardiologická poradna
Bubenečská 10/283, Praha

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Kardiologická poradna Roční kontrola dvou dětí od narození

Velmi nedoporučuji. K panu doktorovi jsme chodili 10 let s dětmi, které se narodily se šelestem na srdci. Nejdříve se synem a když se narodila dcera i s ní. Pan doktor měl až do loňského roku skvělou sestřičku, která s citem a s úsměvem vykrývala všechny jeho urážlivé výroky a hrubost. Za těch deset let jsem vyslechla tolik negativ, že jsem z ordinace vždy odcházela s rozhodnutím, že to bylo naposledy. Letos jsem nás už objednala jinam. A konkrétně. Pan doktor ztrácí schopnost mluvit s dětmi. Několikrát ni řekl, proč lezu do ordinace s dvěma dětmi (každého vyšetřuje 15min, chodí k němu oba a já pracuji - nechápu, proč bych se měla objednávat na dvakrát). K dětem je neurvalý, dcera se vyšetření ve svých 3 letech trochu bála a hadičky jí padaly, sestřička velmi trpělivě lepila znovu a pan doktor nám celou dobu vyprávěl, jak je neukázněná a že děti v nemocnici musí vydržet daleko horší věci a do zprávy nám napsal, že odmítla spolupracovat a že je nezvladatelná a musí sedět při vyšetření na matce. Přitom neplakala, nebránila se, jen se občas pohnula a vyšetření trvalo déle. Jednou dceři při vážení zcela vážně řekl, že by neměla tolik jíst (5 let, za rok přibrala ze 14 na 16kg, hubená je jak lunt), viděla jsem rudě. Já jsem štíhlá, žádné sklony k tloustnutí nemá. Nechápu, jak si něco takového může dovolit říct lékař malému dítěti. Reagovala jsem tím, že jsem zcela slušně dceři přímo před ním řekla, že jí moc hezky, že mám radost a že jíme zdravá jídla. Pak trochu přibrzdil. Takových historek bych mohla napsat víc. Zkrátka jsem ráda, že jsem nás přehlásila jinam, sestřičce moc děkuji a musím napsat, že se mi některá pozitivní hodnocení zdají jako podvrh a to mě poprvé přimělo přispět svou zkušeností s lékařem. Ale to je můj osobní názor.

Umístění: Kardiologická poradna Kontrola

Naprosto úžasný doktor i člověk. Sympatický, zajímá se a je důkladný. Chodím k němu už skoro 20 let a neměnila bych. Sestřičku má taky skvělou.

Moudrý nadhled a množství životních zkušeností, přátelský a klidný přístup. Moje zkušenost je perfektní, jsem moc rád, že mohu chodit k tomuto lékaři...

Pan doktor je naprosto uzasny. Chodim pravidelne s dcerou na kontrolu. Jsou ji ted 4 roky. Hraje se s ni, povida, usmiva se na ni. Sestra je taky nejlepsi. Je to misto kam se tesime. Kondrova.

Doporučuji, pozorný lékař moc řečí nenadělá, ale o své pacienty se zajímá. Ošetřoval mou maminku a byl velmi milý a při pozdějších komplikacích se ještě ujišťoval telefonicky, jak se zdravotní stav vyvíjí. Má také úžasně sympatickou sestřičku. Lékař ze staré školy. Moje maminka byla jeho přístupem nadšená.

byli sme u něj s půl ročním miminkem a byl moc milej ... I sestřička byla strašně příjemná .. Vše podrobně vysvětlili..

Chodím k němu už 6 let, možná déle a za celou dobu jsem se nesetkala s žádným protivným pánem, jak tady čtu. Je to starší pán, a i když toho moc nenamluví, je velice milý. Má úžasnou sestřičku, která si vždycky ráda povídá, a tak se i nasmějeme. Opravdu je to snad jediný doktor ke kterému chodím s radostí.

Psali jsme poslední příspěvek a hodnocení k němu mělo být samozřejmě NEJHORŠÍ!
Boužel jsme se přehmátli a přidělili jsme hodnocení nejlepší(což k danému textu ani neodpovídá).

Nejhorší lékař jakého jsme kdy potkali.Velice neochotný,nepříjemný a zlý.Neumí vůbec jednat s dětmi ani s rodiči.Když jsme k němu šli se starším synem na kontrolu, tak mi vynadal, jak to, že si dovoluji přivést s sebou i svého 2-letého syna.Nařkl mě,že je mé dítě určitě zanedbané a může mu přivést do ordinace infekci.Přitom měl u sebe velice tlustého psa.Prostě mě a mladšího syna z ordinace vyhodil.Starší od něj po vyšetření odcházel uplakaný.Chci ještě podotknout,že jsem se ptala syna a on mi řekl,že si ani pán doktor neumyl ruce a šel ho vyšetřovat.Už nikdy k tomuto lékaři.

Tohoto lékaře nedoporučuji, když jsem asi před třemi lety u nej byla na zátěžovém ekg byl protivný při mé váze 62kg na 171cm mi řekl, že jsem obézní, že bych měla zhubnout a třeba si i zajistit konzultaci u dietologa přitom já byla štíhlá i můj táta se kterým sem tam byla na něj koukal jak na blázna.když sem odcházela oblečena ve svém civilním oblečení podíval se a řekl vy nejste až tak obézní no prostě k naštvání.

Ještě jedna věc přisli jsme o pár minut dříve má tam čekárnu,a le tam nás neposadil nechal nás stát před barákem.

Každý kdo ho znal měl špatné zkušenosti.
Hodnotím tu spíše jeho přistup k pacientům jako lékař je jistě dbrý