Mahulenina 1856/16, Praha 6, Praha

Léčení na dálku -poradenstství v krizi • Od 100 Kč

PORADENSTVÍ V OSOBNÍM ROZVOJI -SEBEPŘIJETÍ,SEBELÉČENÍ,SEBEPOZNÁNÍ

SEZNÁMENÍ-VZTAHY LÁSKYPLNÉ ,ZDRAVÉ,ŠŤASTNÉ • Od 500 Kč +1 Více

TERAPIE SRT,REIKI,MASÁŽE,FYZIOTERAPIE ,MASÁŽE • Od 500 Kč

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Od 100 Kč

Od 500 Kč

Od 500 Kč

Alternativní medicína

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Zaměřuji se především na efektivní pomoc všem, kteří se dostali do tíživé ŽIVOTNÍ SITUACE - ať už jde o zdraví, vztahy, nezdary a neúspěchy v práci - kariéře, nebo trpí NEDOSTATKEM - peněz, lásky, pochopení a porozumění.Pomáhám všem, kteří jsou nemocní,kteří trpí problémy s vysokým-nízkým krevním tlakem,neplodnosti,inpotencí, frigiditu,nespavostí,stres,úzkost,fóbie,deprese,poruchy příjmu potravy-bulimie,roztroušená skleróza,cukrovka ,Crohnová nemoc,ADHD, dlouhotrvající bolesti zad , kloubů,svalů,šije,ramen,kolen ,pomáhám rychle a efektivně v léčení rakoviny ,závislostí na cigaretách,drogách,alkoholu ,ÚNAVY všeho druhu,NADVÁHA ,OBEZITA ,revma,artritída,osteoporóza,smutek,hluboký žal,....a mnoho jiných zdravotních ,rodinných ,osobních problémů.Poskytuji poradenství v rozvoji osobností ,sebepřijetí,sebeléčení.Vyčistím prostory Vašeho bytu od negativních energii- vyčistím patogenní zóny v domě ,v bytě ,v kanceláří,na zahradě (lepší ,zdravé plody )Pomohu pozvednou vaši firmu ,zvýšit obrat ,úspěch ,prestiž Vaši firmy .

Pomohu velmi ráda všem, kteří hodlají na sobě pracovat a TOUŽÍ posunout se do předu, kteří neustrnuli a touží být lepší - VÝKONNĚJŠÍ, spolehlivější, kreativnější, nebojím se zde napsat i KRÁSNĚJŠÍ, PROTOŽE ZBAVENÍM SE břemen a bloků, které jsme na sebe naložili v dětství, nebo v minulých životech, může každý jenom získat.KAŽDÝ PROBLÉM JE NAŠE VÝZVA -KAŽDÝ PROBLÉM MÁ SVÉ PŘÍČINY A POCHOPITELNĚ JSOU NĚKDE KOŘENY TOHOTO PROBLÉMU.

OSVOBODIT se od NEGATIVNÍCH VZORCŮ A PROGRAMŮ každý v sobě objeví své pravé já.

Snažím se najít příčiny, bloky a vyčistit vše, co nás svazuje, omezuje, blokuje a nedovolí rozvinou svou IDENTITU.

ZPŮSOBÚ a technik je mnoho, mnohé jsem sama na sobě vyzkoušela - KAŽDÝ ČLOVĚK JE ORIGINÁL A S KAŽDÝM SE POCHOPITELNĚ VŽDY DOMLUVÍM NA POSTUPU LÉČENÍ.

Vždy maximálně respektuji možnosti daného klienta a maximálně se mu snažím vyjít vstříc, tak aby léčení mělo maximální POZITIVNÍ efekt.

Diskrétnost je naprostá samozřejmost.

Eva Zelená

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Eva Zelená? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor