Psychiatr , Dětský psycholog , Sexuolog Více

Nejčastěji hledané služby

Psychoanalýza

Psychoterapie závislosti

Psychiatrie MUDr. Eva Zárubová

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Pro objednávky volat ve čtvrtek prosím

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Eva Zárubová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Zdravím, je mi 28 let , jsem zdravý a mám už 2 děti , a trápí mě můj penis , měří v erkci 14cm a při ztopoření 6cm je hrubý cca 3,5cm trápí už mě to hodně dlouhou .. z kámošu se každý chválí , že má 17cm a více co se týče velikosti a hrubosti. Já už nevím co mám dělat .. děkuji za zpětnou vazbu.

Dobrý den 14 cm je absolutně dostatečná délka k uspokojení partnerky. Vůbec si s tím nedělejte hlavu. Spousta žen tuto délku spíše ocení. Nebim co myslíte hrubostí. Pokud jde o změnu v poslední době, je to neurologa, pokud je to odjakživa, prostě se přijměte jaký jste a hlavně se neporovnávejte. Každý jsme unikát a nikdo není dokonalý. Raději se zaměřte na touhu plně se věnovat partnerce a vylaďte techniku milování tak, aby na vás žádná nezapomněla.

MUDr. Eva Zárubová

Dobrý den chtěla bych se zeptat,beru elicia antidepresiva 5g jeden ráno jeden večer.stav úzkosti se mi zlepšil jen když mám měsíčky nebo plodné dny tak se mi ten stav zhorší po psychické stránce souvisí to nějak děkuji

Dobrý den, ano možné to je. Citliví jedinci reagují na hormonální změny často intenzivně.

Prohlížet všechny odpovědi