Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 1644, Dubňany

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Opravdu nedoporučuji. Ani tak by nebyl problém způsob léčby mé dcery, jak spíše protivná a nepříjemná sestra. Tato osoba nepatří v žádném případě do ordinace k dětem a vůbec ne k lidem.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nedoporucuji. 2x dceri nepoznala zapal plic. Poprve to byla alergie a dcera skoncila v nemocnici a podruhe to byla viroza, dala ji kapky do nosa a dceru musela az rychla odvezt do nemocnice na Jip.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je úžasná, sestra také. Vždy pomohla, poradila, vyléčila. Necpe hned antibiotika, pokud to není nezbytně nutné. Dojíždíme k ní z jiné obce a neměnila bych.

Jsem znechucena přítupek k dětem.Jako dětská lékařka by se tak i měla chovat, její důvěra v dětech je mizerná.
Nechápu co paní doktorka nebo sestra čekají ? Asi si myslí,že 3-leté děti budou skákat jak oni budou pískat? Proboha !!!!
Pokud se dala na takovou práci pak by měla snad i vědět,že k tětem se musí pomalu,že by si měla vytvořit a získat důvěru tak malých pacientů .
Její chování je nepřípustné pro mě jako pro matku, aby používala násilý místo milého slova, aby na děti křičela a zvedala hlas tak to ne!
Tím co jsme viděla jsem se rozhodla,že sem můj syn chodit nebude!
Moji lékařku pro dospělé miluje a sestřičku ještě víc . Čím to asi bude?Přístupem.
Paní doktorka jedobrá na očkování jakmile nastane problém rychle pryč!
Ani na preventivní prohlídky pokud nemáte doma vojáka ,který děká jak se mu řekne !

Chodil jsem k ní celé dětství a za celou dobu jsem s ní neměl jediný problém. Pravda, v chřipkových obdobích atp. bývá v čekárně dost narváno, ale zvládněte sami ten příval dětí! Dokonce při větších potížích byla ochotna přijít domů.

Paní doktorka je pečlivá, nic nezanedbá, příjemná. Dobře vyšetří i poradí. Problémem je čekání na poradně a při objednávání - to by ve větším městě neprošlo. A sestra umí být někdy dost nepříjemná. Přesto je paní doktérka vynikající - zvláště profesně.

I když mám už děti dospělé, velmi dobře si na paní doktorku vzpomínám. Pokaždé, když jsme přišli s jakýmkoliv problémem, (a nebyly jenom přímo zdravotní),vždy nás vyslechla a pomohla jak nejlépe dovedla. Sestra příjemná a ochotná.Mnozí z jiných obcí by vám ji mohli závidět. Touto cestou jí i sestřičce Janě děkujeme!!!

vynikající paní doktorka, skvěle pečuje o své pacienty, jsme s ní maximálně spokojená, všem doporučuji!