Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Drkolnovská 582, Příbram

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorka dnes odmítla podat očkování proti kovidu mému tatínkovi a to pro obavu ze silné alergické reakce, kterou již kdysi prodělal po zákroku v Ikemu. Dle názoru lékaře z Ikemu udělala naprosto správně a zřejmě tím tatínka od takové reakce, která by nemusela dopadnout dobře, ochránila. Moc jí za to děkuju.

Ž

Asi už neexistuje jiná nemoc než covid mamka potřebovala antibiotika už leta ví na jakou nemoc trpí každý rok a jediné co jí paní doktorka řekla ať jde na stěr covid a léky jí nedala naštěstí jsem zdravotník a mohla jsem to mamce zařídit sama jsem znechucená z takového přístupu jakým se teď lidé léčí teda spíše neléčí!

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velice starostlivá a je to Doktorka s velkým D! Já jsem člověk, který k doktoru jde jen pro léky a nebo, když už se to nedá vydržet. Paní Štětinova o mě vždy jeví velký zajem a má starost o to, aby vše bylo tak jak má. A že není každý den s úsměvem od ucha k uchu? A kdo je. Je to člověk, ne stroj. Za mě vynikající odborník!

Chodím k paní doktorce již hodně let.S její péčí jsem byl vždy spokojen.Nikdy se mi nezdálo,že bych ji obtěžoval ani že by byla nepříjemná.Naopak,je to velice příjemná doktorka.Kdo tvrdí opak,tak asi nepoznal opravdu nerudné lékaře.Takových praktických lékařů by mělo být víc.Komu se nelíbí,může si změnit lékaře.Já to ale rozhodně neudělám.Přeji jí hodně sil a zdraví do další práce.
Miloš Bureš

Tak já za sebe a svou rodinu bych paní doktorce chtěla poděkovat! Mě osobně velice pomohla a to, že není vždy úplně příjemná mi opravdu nevadí, hlavně, že je to VYNIKAJÍCÍ praktik!
Opravdu si jí vážím!

Nejsem moc spokojen.Vyšetření u paní doktorky je spíše rutinní,občas je dost nepříjemná.

U paní doktorky jsem dva roky a jsem moc spokojená. Okamžitě po přijmutí mi udělala preventivní prohlídku se všemi odběry, popovídala si se mnou o mém aktuálním zdravotním stavu, opravdu velmi příjemná péče. Při každé návštěvě velmi ráda zaplatím poplatek, protože odcházím spokojená, v klidu a vždy dobře ošetřená.

Paní doktorka je velice hodná a příjemná.Vždy mě pomohla a když to bylo v jejích silách tak mě vyšla vstříc. Tímto ji chci velice poděkovat za její profesionální práci i její sestřičce paní Turkové. O.Ž

Já tedy sní spokojena nejsem, kdykoliv jsem k ní šla, tak se tváří jako kdybych jí obtěžovala.Když řeknu svůj problém, tak hodí ten svůj obličej (který vyjadřuje- jéžíš co zas otravuje) Nikdy se mi nestalo aby ke mě byla milejší, respektive lidská. Určitě jí někdo takovou zažil ja tedy ne.(chápu že už těch lidí má někdy dost)Podotýkám, že nejsem žádný hypochondr, s obtížemi s kterými jsem tam šla, jsem nakonec sdělila u jiné doktorky a ta mne brala vážně a opravdu to řešila. Také mám 2 známé co k ní chodí, a říkají to samé - že když tam příjdou tak se na ně dívá, jako co zas otravujou.Jinak co se týče léčby, že by nějak zázračně pomohla se říct nedá.

Paní doktorka je příjemná, zodpovědná, vždy mi při mé nemoci dobře pomohla. Má i velmi příjemnou zdr.sestřičku paní Turkovou.