Ordinace PL pro dospělé
Plzeňská 1880, Beroun

K předešlým příspěvkům chci podotknout,že se přispívající nejspíše těší z dobrého zdraví,neboť až jim něco opravdu bude,odbornice Mudr.Šťastná to buď neodhalí,nebo mávne rukou směrem ke dveřím (to abyste vypadli).Mudr.Šťastná se svými manýry uctívané bohyně usuzuje,že je to jen ona,kdo má právo rozhodovat o tom,jestli je např. Plzeň dostatečně daleko,aby tam odmítla zajistit sanitku onkologické pacientce,která tam musí pravidelně dojíždět na náročnou chemoterapii.Takže všem jejím klientům přeji pevné zdraví.

Pani doktorka je naše rodinná lékařka.Velice odborná,vždy vyslechne pečlivě pacienta a doporučí nebo předepíše správnou lečbu.Má přehled o novinkách a nových léčebných postupech.Vždy mne příjemne překvapí a hlavne pokud mi něco je tak vybere správnou lečbu a mne se uleví a to je to nejdůležitější.

A jak psala paní Marta máme ji s manželkou moc rádi.

Moje paní doktorka Evička je úžasný,citlivý člověk, odborník,pečlivá, příjemná. Mám ji moc ráda a přeji jí samé pohodové a ukázněné pacienty.