Praktický lékař - stomatolog
Lidická 34, Praha

K paní doktorce chodím léta a jsem opravdu spokojen, i když občas musím čekat tak se snaží (instalace wifi v čekárně) čekající trochu zabavit. má příznivé ceny a je dle mého názoru velmi dobrá lékařka.

Musím se podělit o svou vtipnou zkušenost s touto paní doktorkou Sládkovou. Telefonicky jsem se k paní doktorce objednala, jako nový pacient.Objednání bezproblémové, ale po příchodu překvapení - v objednávkovém sešitě škrtnuta a objednané k mladé paní doktorce vedle.Nezlobte se, ale určitě bych vzala líp odmítnutí po telefonu a ne takové chovaní.

S pani doktorkou a jejím přístupem, jak profesionálním, tak lidským jsem byla vždy spokojená a nemohu nic vytknout. Za sebe určitě doporučuji!

K paní doktorce chodím už několik let a jsem celkem spokojená. Vadí mi, že i když jsem objednaná na konkrétní čas, stejně v ordinaci musím obvykle čekat až přijdu na řadu. Paní doktorka je lehce familiérní, ale tím, že tam chodím dlouho, mi to nijak zvlášť nevadí. Spíš mě občas znepokojuje, že když mi vrtá zub, má brýle až dole na nose a nedívá se skrz ně - mám obavy že bez nich přitom moc nevidí.

Paní doktorka Sládková se chová na dnešní dobu neuvěřitelně neprofesionálně. Věčně paní doktorce zvoní velice hlasitě telefon a paní doktorka nemá vůbec žádné zábrany telefon vzít a vykecávat se známými při tom, co vám prohlíží zuby jednou rukou. Myslela jsem si, že to třeba bylo vyjímečné a urgentní, ale hovor rozhodně nezněl urgentně a u dalšího pacienta se scéna opakovala úplně stejně. Zákrok navíc byl velice bolestivý. Opravdu neprofesionální pocit, nedoporučuji.

Já mohu ze své zkušenosti paní doktorku Evu Sládkovou i její další kolegyně z téže ordinace jen doporučit. Jsou pečlivé, navzájem se mohou zastupovat a o zuby se mi starají velmi svědomitě. Jen je škoda, že mají tolik pacientů, že se mi již nepodařilo do této ordinace přihlásit další členy mojí rodiny. Kvalitu práce jsem si ověřil i prohlídkou u velmi renomovaných (a poměrně drahých lékařů) a výsledek mě utvrdil v názoru na srovnatelnost práce této pojistně smluvní lékařky s plně hrazenou a drahou péči o zuby. Osobně se mi nestalo, že by na mě byl někdo nepříjemný, jen jsem vnímal z jejich odpovědí, že mají hodně práce a že potřebují, aby domlouvání odsýpalo a nebralo jim čas, což plně chápu a považuji za daných podmínek za oprávněné. Sám jsem také zaměstnán na časově náročném a exponovaném pracovním místě.

Pravda sice je, že paní doktorka má své nálady...ale jinak je to zubažka s velkými zkušenostmi a praxí. Takže pokud Vám nevadí ne vždy nejmilejší přístup, ale máte závažnější problémy, musím doktorku doporučit.

Doktorka Sládková i její zdravotní sestra jsou neochotné, drzé a nepříjemné vůči pacientům. Pokud máte problém tak Vám ho nevysvětlí a pokud se chcete přeobjednat tak Vám i položí telefon. Doporučuji všem, aby si vyhledali jiného zubaře, protože tohle je absolutně neprofesionální chování a nechápu jak si takovýhle doktor může otevřít ordinaci.