Centrum léč. rehabilitace REHEX v.o.s.
Horní Valy 4, Hodonín

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zdravím všechny pacienty. Já si nemůžu stěžovat. Pí.- DR. velmi vstřícná s pochopením vyslechne, poradí a doporučí - předepíše, -sestřičky- obětavě pomohou,naučí a poradí co a jak dělat - aby tělo nebolelo-!! ZÁDA- 11/2013, nyní opět- 6/2014. Velmi vstřícná recepce!! Díky. Jirka

Nepříjemná, velmi, nevím jaká velká je profesionálka, ale chodím na rehabilitace s kolenem a paní doktorka na mě pořád hučí že mám v koleni moc vody a že není normální aby se tam dělala. Ortoped mi řekl že je to naprosto v normálu a dokonce 2 ortopedi mi to řekli. P. doktorka mi taky řekla, že nesmím koleno zatěžovat a mám chodit o berlích, protože když ho zatěžuju, dělá se tam voda. Ortoped mi samozřejmě řekl uplný opak a já poslouchám ortopeda. No a ortoped měl pravdu. Včera jsem trochu běhala po zahradě a najednou..voda je pryč, takže připadá mi moc nezkušená, bohužel

Velká odbornice ve svém oboru. Příjemná, spolupracuje s pacientem. Používá stále nové léčící metody a přístroje. Kolektiv spolupracovnic super. Odbornice a milé

Po ošetření u p. doktorky jsem na svá záda dávala velký pozor, protože jsem věděla, že p. doktorka bude dlouho v pracovní neschopnosti a nebudu k ní moct jít.
Nyní opět pracuje, návštěva u ní v ordinaci mi pomohla a jsem ráda, že na toto pracoviště můžu docházet.
Při vložení tohoto příspěvku mě proto zarazilo předešlé negativní hodnocení,
zvláště z doby, kdy vůbec neordinovala. Nebo to někdo tu křivdu v sobě nosil tak dlouho? Většinou člověk zareaguje hned.
Nebo někdo neinformovaný chce jen ublížit?

Velmi nepříjemná!!!

Velmi nepříjemná paní.

Výborná lékařka, mám v ní důvěru, s RHB jsem byla moc spokojená.

Byl jsem spokojený, léčba mi pomohla, vydržel bych docházet i déle.

Profesionální jak paní doktorka tak i personál.

Jsem velmi spokojen jak s paní doktorkou, tak se sestrami, které jsou zkušené, ochotné a usměvavé