Odhadovaná doba odpovědi:

Psychologické poradenství • 1 000 Kč

Psychoterapie • 1 000 Kč

Rodinné psychoterapie • 1 000 Kč

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Konzultace online • 1 200 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod

Platíte po online konzultaci.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejčastěji hledané služby

Konzultace online

Psychologické poradenství

1 000 Kč

1 000 Kč

Psychologické poradenství a diagnostika Mgr. Eva Janštová (Vodňany)

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

V případě zájmu mě kontaktujte na email eva.janstova@gmail.com. Nejdéle do třech dnů Vám odpovím. Společně najdeme termín pro setkání, které může proběhnout v Brně, ve Vodňanech nebo online.

O mně:
Jmenuji se Eva Janštová a pracuji jako psycholog a psychoterapeut pro děti, mládež a dospělé. Vystudovala jsem humanistiku se zaměřením na filosofii a následně jednooborovou psychologii. Po devíti letech praxe ve školských poradenských zařízeních jsem se rozhodla plně věnovat soukromé psychoterapeutické praxi.
Svůj přístup stavím na principech psychoterapie zaměřené na řešení, které jsem se naučila v rámci komplexního psychoterapeutického výcviku. Absolvovala jsem také výcvik v hypnoterapii, řadu kurzů pro práci s dětmi a neustále se dál vzdělávám, například v oblasti pozitivní psychologie a neurověd. Inspiruji se vědeckými poznatky, které ukazují, že zaměření na silné stránky člověka je klíčem k rozkvětu a jeho psychické pohodě. Terapie pro mě představuje kreativní proces změny, který vychází z důvěry a hledání jedinečných řešení.
Mimo práci si užívám času s rodinou, která je pro mě velkou oporou. Mám ráda kavárny, přírodu, turistiku, jógu a čtení v zahradní houpačce. Zdravý životní styl je pro mě stejně důležitý jako práce, snažím se v něm najít rovnováhu.

Jak pracuji:
Spolupráci zahajuji úvodní schůzkou, při které se vzájemně seznámíme, nastavíme metody a cíle spolupráce. Pro dětskou psychoterapii se na začátku zpravidla setkávám pouze s rodičem dítěte. Je to výjimečný čas, při kterém si můžeme říct vše, co dětské uši nepotřebují slyšet.

Vzhledem k bohaté zkušenosti ve školských poradenských zařízeních mohu nabídnouti i diagnostiku - školní zralost, zmapování úrovně čtení a psaní, intelekt, profesní zaměření. Je však třeba mít na paměti, že dané výsledky nemají přímý dopad na vzdělávání. Podpůrná opatření a zohlednění jak ve výuce, tak při odkladu školní docházky musí potvrdit a vydat školské poradenské zařízení (PPP, SPC).

Platba může probíhat v hotovosti nebo převodem na účet, který Vám předám na konci setkání. Mohu Vám nabídnout programy pojišťoven, které poskytují příspěvky na péči o duševní zdraví.

Umístění: Psychologické poradenství a diagnostika Mgr. Eva Janštová (Brno) psychoterapie dětí a mladistvých

S paní psycholožkou Janštovou jsem měla možnost pracovat několik let v rámci poradny. Naše spolupráce byla pro mě vždy velmi obohacující. Ráda bych vyzdvihla její zkušenosti jak ve zdravotnictví, tak i významný přesah do oblasti školství.
Je to nejen výborný terapeut a diagnostik, ale také člověk, který Vám nabídne pomoc, podporu a hlavně pochopení. Mohu tuto autentickou, příjemnou psychoterapeutku maximálně doporučit.

Paní Mgr. Janštová dokáže na každém sezení navodit příjemně klidnou atmosféru. Je velmi milá a lidská. Moc děkujeme za profesionální přístup, který se nám se synem dostává.

Moc děkujeme za všechen čas, který nám paní doktorka ochotně věnovala. Bylo nám s ní vždy velmi příjemně, jako bychom si vykládali s velmi blízkou kamarádkou, která má pochopení, je naladěná na stejnou notu a má vždy připravenou dobrou radu. Umí navodit pohodovou atmosféru a člověk má pocit, jako by ji znal již roky. Jsme moc rádi, že se naše cesty potkaly.

Děkuji za každé jedno setkání, vždy jsem se cítila bezpečně, příjemně a vyslyšena. Díky terapii jsem se naučila být více tady a teď a pochopila, co je pro mě důležité a co můžu nechat jít. Paní terapeutku Evu můžu jen doporučit.
Ludmila

Domnívám se, že pro úspěšnou terapii je klíčové, abyste si se svým psychoterapeutem sedli, mně už po prvním sezení byla paní psycholožka velmi sympatická. Byla mi oporou v těžkých chvílích, které jsem prožívala, mohla jsem být autentická a vždy jsem se setkala s přijetím a slovy podpory. Naše sezení byla často kreativní, což jsem osobně vnímala jako obohacující. Kdybych měla spolupráci s paní psycholožkou popsat jedním slovem, byla by to naděje, naděje, kterou mi vštěpovala, až jsem jí začala mít sama.