Ordinace praktického lékaře
Na Slupi 6, Praha

Paní doktorka Ferklová zase až tak špatná není,ale problém je,že je jen v úterý a ve čtvrtek.Snaží se pacientům pomoc,ale přijde mi,že než,aby poslala k odbornému lékaři rovnou tak dělá všechno možné a teprve,když zjistí,že je vše v pořádku nebo nenajde příčinu tak pošle k odborníkovi i přesto,že sem si u ní zažádala rovnou o odborníka.Nevyhověla mi tudíž mě poslala na sono kam jsme šla dle primáře zbytečně,dělala odběry krve a to už je týden zabitý.Takže jsem čekala cca 14 dní (díky tomu,že je jen v úterý a ve čtvrtek) na to než mě poslal k odborníkovi.Navíc jsem u pani doktorky platila pokaždé 30,- Kč regulační poplatek aniž by mě vyšetřila.Platila jsem pokaždé i,když jsem šla jen pro výsledky z krve.Asi jsem platila za pozdrav.Samozřejmě k tomu,když si připočtu léky které mi napsala,cestu k pani doktorce apod.tak je to docela dost.Chápu třeba i to,že když jsem tam byla tak tam byl starší pán který ho to tam nebavilo tudíž já jako obj. se střevní chřipkou,s teplotami musela čekat než si pani doktora popovídá 45 minut s pánem kterýho to tam nebavilo.Mám takový pocit,že akutní případi mají přednost,ale v tuto chvíli pani doktorka radši vzala důchodce,aby si pokecala.To se mi od lékaře moc teda nelíbí.Teď mám jiného lékaře a jsem s ním spokojena.Doporučuji najít si jiného,protože tohle mi přijde lékař na nic

Paní doktorka Ferklová je nejlepší praktická lékařka, kterou jsem za svého života potkal. Je k pacientům velice vstřícná, ochotná a vždy milá. Bohužel se dnes s takovým příkladným jednáním u lékaře člověk nesetkává příliš často. Proto paní doktorku mohu jedině vřele doporučit.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je velmi milá a svojí práci dělá dobře a určitě nepodceňuje vaše zdravotní problémy.

pani doktorka je velmi příjemná. jsem s ní velmi spokojená

Souhlasím, že paní doktorka Ferklová je příjemná dáma a s tím, že má o své pacienty zájem. Jsem s jejím přístupem velmi spokojená a přístup v novém zařízený je vstřícný ze stany personálu.

POZOR! Paní doktorka Ferklová už ordinaci Na Slupi nemá ordinuje v soukromém zařízení na Karlově nám. č. 3 - ONLINE 24 - pouze dva dny v týdnu (úterý a čtvrtek 8-13). Toto soukromé zařizení je vedeno úředníky. Doporučuji změnu lékaře!!!

Paní doktorka je velmi příjemná dáma, plně se Vám věnuje, pošle Vás na potřebná vyšetření. Zkrátka a dobře má o své pacienty velký zájem.