Pracoviště optometrie
Pavelčákova 21, Olomouc

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Umístění: Pracoviště optometrie Jiný

POZOR!!!
Paní Mgr. Bazgerová je velmi nevyhovující optometristka. Špatné měření brýlových čoček ( hodnoty o 1,5 dioptrie nižší než na lékařském předpise)!!! Následné neuznání reklamace a požadavky k opětovnému zaplacení nových skel. Arogantní až agresivní způsob jednání / použití klamavých a agresivních obchodních praktik.
Pro řešení sporu jsem využila informace z české obchodní inspekce. Po neustálých dohadech a nesmyslné argumentaci mi byly vráceny peníze.

Ke mně se paní majitelka chovala naprosto nevhodně a neklientsky - nepozdravila, odsekávala, byla nepříjemná a hlavně POŽADOVALA, AŤ KOČÁREK S MIMINKEM NECHÁM VENKU NA MRAZU. Taková podmínka pro mě není respektovatelná, služby už jistě znovu nevyužiji.

Byla jsem u paní doktorky s cílem zakoupení kontaktních čoček. Dopředu mě neupozornila na poplatek 500 Kč za změření očí a ani mi nesdělila, že po vyšetření obdržím čočky na vyzkoušení. Měla jsem si rozmyslet, jestli chci čočky denní nebo 14 denní. Když jsem se nebyla schopna rozhodnout na místě, byla značně nepříjemná. Následně mi nasadila na jedno oko denní čočku a druhé 14 denní. Čočky mi nesedí a já už jsem rozhodnutá, že změním lékaře. Tento přístup v dnešní době je značně nevyhovující!!!!!

TÉTO PANÍ SE VYHNĚTE OBOUKEM!!! Vidím, že nejsem sama, kdo s ní má velice špatnou zkušenost.. Chtěla jsem si koupit kontaktní čočky. Prodala mi zkušební pár, čočky mi ale neseděly, viděla jsem na každé oko jinak. Ona mi ale řekla, že to je normální, že to nemám řešit a mám si na to zvyknout. Místo, aby problém řešila, tak dělala, že tu žádný problém není. Nicméně já jsem v nich stále viděla velice špatně (jakoby každým okem jinak), tudíž jsem na čočky musela neustále myslet a bylo to 100x nepohodlnější než brýle. Zvyknou se na to holt nedalo :/. Navíc mě vždy, když jsem je měla nasazené píchalo v hrudníku. Jo, taky mi řekla, že mi dává čočku s cylindrem, ale později jsem si všimla, že mi prodala zcela obyčejné čočky! To vše za nehoráznou cenu přes 2000 Kč. Proto mě dokážou vždycky ironicky rozesmát odpovědi na internetových diskusích "to musíte řešit se svým kontaktologem". To si radši kupte čočky z internetu, než jít tam; tato paní vaše problémy totiž stejně nevyřeší a navíc vás to po internetu vyjde tak 3x levněji.

Tato paní doktorka mi nameřila -1,5Dioptrie a nechala mi udělat i brýle. Byly to mé první brýle. Nepředstavitelně mě z nich bolely oči i hlava. Paní doktorka tvrdila, že brýle jsou v pořádku a musím si na ně zvyknout. Nezvykl jsem si a nechal se vyšetřit i u jiné lékařky. Druhé měření bylo -1D. Pak někomu věřte. Třetí optika také -1D. Nové skla (-1D) a nemám žádný problém s nošením brýlí. Tahle dáma má odchylku měření +-50%, neuznává reklamace, zaslouží si sebrat diplom a dát jí do ruky lopapu. Tato událost je stará cca 4 roky.

V 6/2010 jsem navštívila tuto paní, chtěla jsem aplikaci kontaktních čoček na dovolenou, pro šnorchlování apod. Změřila mi zrak, poradila s manipulací, prodala 3 páry čoček, roztoky, neměla 50,- kč nazpět, tak mi ještě vnutila kleštičky na čočky, které jsou stejně na nic. Celkem jsem tam u ní zanechala 2 200,- kč, dobrý kšeft, na to, že tam moc lidí nepáchne. Po příchodu domů jsm zjistila, že kontaktní čočky jsou prošlé, doba použitelnosti 11/2008. Volala jsem jí, že se prý nic neděje, že to nevadí, když jsou čočky prošlé, říkám, proč mě na to neupozornila a hlavně proč je prodává za plnou cenu?? Jela jsem zpět, aby mi vrátila peníze, na konec si ještě řekla o 500,- Kč za aplikaci čoček a změření zraku. Její jednání je hulvátské, nemá profesionální přístup a NEDOPORUČUJI, sice má provozovnu v centru města, ale už chápu proč tam nikdo nechodí a musí prodávat prošlé zboží!!!!