Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta

Od 1 500 Kč

Od 1 500 Kč

Od 2 000 Kč

Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického, zdravotně sociálního a psychologického studia s praxi v oboru. Ve své práci, kromě běžných forem terapeutické práce jako je rozhovor a aktivní naslouchání, rád využívám arte-terapeutické techniky a nově i práci s licencovanou projektivní sadou autorských koláží Miroslava Huptycha . Nedílnou součástí mých služeb je vždy naprostá diskrétnost, profesionalita a osobní přístup.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

pan Roušal dokáže člověku říct věci na rovinu a nesnaží se pokaždé afirmovat každou hloupost, kterou mu klient řekne

...............................................................

X
Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Rázný, ale dobrý. Jen mě mrzelo, že jsem měla pocit, že na mě kouká s despektem. Takové to členění - přijde výkonný manager, tak úcta, jinak neúcta. Ale přesto všechno hodnotím kladně. Dívá se na věci, tak jak jsou a chce opravdu pomoci.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky za komentář a nebojte - já jen tak blbě vypadám, členění na managery a ostatní mi není vlastní.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Skvělá první hodina povídání a hledání možností změny.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Jsem rád, že Vám konzultace byla k užitku. Těším se na další spolupráci.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

dalsia skvela a prinosna debata.. :) diki moc.. :)

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Já děkuji za spolupráci a důvěru

K panu Roušalovi jsem pravidelně docházela rok, abych zlepšila kvalitu svého života a vymanila se z nefunkčních životních vzorců. Díky panu Roušalovi se vše povedlo a můj život se otočil o 180 stupňů tím správným směrem. Během terapie jsme nastavovali správný přístup v rodinném i pracovním životě. Terapii jsem začla slovy, že se chci opět cítit šťastná a to se díky terapii s panem Roušalem povedlo. Děkuji ještě jednou za všechno.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji za krásné hodnocení a přeji ať ten pocit štěstí vydrží co nejdéle.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Profesionál ve svém oboru, naprostá spokojenost.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

To jsem vážně moc rád. Díky za spolupráci.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Přímé, otevřené jednání a s humorem. Prostě super. Doporučuji.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Díky moc. Vždy mě těší, když se s klientem můžeme i zasmát.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Skvělý přístup se sympatickou dávkou humoru, 100% doporučuji.

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji za komentář a pokusím se si ten humor udržet !

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické poradenství

Skvělý pan terapeut, jsem moc spokojená s jeho způsobem komunikace - někdy přijemně svérázným a odlehčeným, ale rozhodně ne zlehčujícím vaše problémy. Doporučuji

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

Děkuji za komentář a uznávám, že svérázný určitě jsem :)

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

potýkám se se silnou úzkostí a ráda bych našla psychoterapeuta, který má smlouvu s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou. Je to hodně akutní, proto bych chtěla někoho najít, co nejdříve. Chtěla jsem se zeptat, jestli stále platí, že máte plno a nemůžete přijímat pacienty na dlouhodobé konzultace, a jestli byste mi případně mohla v Brně doporučit někoho jiného.

Předem moc děkuji.

Dobrý den, asi Vás moc nepotěším - smlouvu s pojišťovnou nemám a brněnské kolegy bohužel neznám

Mgr. et Mgr. Jan Roušal

I'm looking or a psychologist in Ostrava for some regular sessions who can speak English. My Czech is not good enough yet. My insurance company is VZP. Depending on the price I would be willing to pay if needed.

hello, unfortunately we offer therapy only in Prague

Prohlížet všechny odpovědi