Ord. lékaře specialisty - urologie
Rybalkova 1400, Louny

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Vůbec neléčil,na zánět nic nenaordinoval žádná léčba, museli vše napravit v Praze, díky neodbornému postupu musí člověk na operaci :-(

Pan doktor a specialista má mnoho zájmů a pracovišť - prostě "rejžuje" - a proč ne, když pojišťovny platí;-)
Nevím, že by byl arogantní, je to profík, ale v ambulanci v Žatci sáhl personálně vedle Má tam děsně arogantní sestru, kterou její profese jistě nemůže bavit. Je to na ní prostě vidět. Nevím proč nejde dělat něco jiného, když jí to nebaví? Znám mnoho bývalých sester co prodávají v obchodech, ale ani to by asi nezvládla. Nemá žádný vztah k člověku, neumí se usmát a už od prvního kontaktu s ní má člověk negativní pocit. Pokud bych měl jako manager personální agentury doporučit její uplatnění a zařazení, asi bych zvolil takové, kde není vůbec v kontaktu s lidmi - např. jeřábnice vysoko nad pracovištěm, hrobník, nebo hajný.

Doktor Jirásek a arogantní To mi nějak nejde dohromady. Pan doktor je odborníkem na svém místě.

Byla jsem u něj poprvé někdy před půl rokem a byla jsem nadšená. I když jsem v té době neměla zrovna ty potíže, co vždycky, pečlivě mě vyšetřil a promluvil si o těchto mých trablích, dával dotazy, aby jsme přišli z čeho to tak může být a tak.Fakt jsem odcházela s úsměvem a spokojena.Sestřička je taky fajn, škoda, že se někdy směje až při "Děkuji, nashledanou." :-)A ochlasta?Nevšimla jsem si, naproto střízlivý člověk, v pohodě.Ale na pivo by s nim člověk klidně šel:)), myslím, že i mimo ordinaci je to fajn člověk.

Ř

Pan doktor mi takřka zachránil život. Příjemný,hlavně dokázal ihned jednat.A výsledek se dostavil.děkuji

Arogantní doktor, špatná komunikace s pacientem, nadměrná tvrdost při vyšetřovacívh úkonech. Po operaci problémy, muselo se to řešit na urologocké klinice ve Střešovicích.

pan doktor je příjemný,má velmi dobrý přístup k pacientům a to jak odborný tak i lidský,
je velmi dobrý operatér.

Dovolím si nesouhlasit s uvedenými názory na pana MUDr. Ernesta Jiráska. Já s ním jako s lékařem mám jen samé výborné zkušenosti. Jeho přístup ke mně jako k pacientovi byl vždy vysoce profesionální a proto nevěřím tomu, že by při výkonu svého povolání požíval alkohol.Domnívám se, že patří mezi ty poctivé lékaře, kterým jde především o zdraví a spokojenost jeho pacientů. Také si myslím, že by každý kdo tu prezentuje jak pozitivní nebo negativní názor měl zveřejnit své jméno a tím podpořit a dodat svému názoru důvěry.

souhlasím mě poškodil po operaci močového měchýře-arogantní a bez zájmu o pacijenty