Psychoterapie a adiktologie

Individuální psychoterapie (50 minut) • 1 000 Kč

Psychoterapie závislosti • 1 000 Kč

Psychoterapie • 1 000 Kč

Nejčastěji hledané služby

Individuální psychoterapie (50 minut)

Psychoterapie závislosti

Jana Babáka 3, Brno

1 000 Kč

Psychoterapie a adiktologie

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Jsem vystudovaná adiktoložka, momentálně procházím výcvikem Psychoterapie a poradenství zaměřené na člověka (C. R. Rogers). Mohu Vám poskytnout služby adiktologického poradenstvi/psychoterapie. Ve své praxi se věnuji lidem s depresemi, úzkostmi, panickými atakami, syndromem vyhoření. Přicházejí za mnou také lidé, kteří se potřebují rozhodnout o svém dalším životním směřování (partnerské vztahy, škola, práce, rodina). Já jako terapeut vytvářím takový prostor a vztah, kde klient může začít prozkoumávat všechna zákoutí své duše, svobodně, bezpečně, bude se cítit přijatý a nehodnocený. Půjdeme tempem a směrem, který klient vnímá jako prospěšný pro něj. Těším se na blízká setkání. Více informací najdete také na mém webu: www.psychoterapie-nemeckova.cz

Umístění: Psychoterapie a adiktologie psychoterapie

K paní Němečkové chodím pravidelně již skoro rok a její přístup je neskutečně milý a vnímavý. Začala jsem ji navštěvovat primárně kvůli mým dlouhodobým panickým a úzkostným atakům, ke kterým mi poskytla spoustu prostoru pro prozkoumání jejich spouštěčů a vyrovnávání se s nimi v mém každodenním životě. Vřele ji doporučuji zejména pro její lidský, ale stále profesionální přístup.

Bc. Eliška Němečková

Kami, děkuji za vyjádření Vašeho názoru. Věřím, že pomůže ostatním lidem rozhodnout se, zda by terapie u mě mohla být pro ně užitečná. Těší mě naše spolupráce. Eliška