MUDr. Eliška Kolenčíková

Zubař Více

Chomutov 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Husova 4691, Chomutov

Jako zubařku nedoporučuji, chodila jsem k paní doktorce ještě v půlce těhotenství, v době kdy pracovala bez sestry, to se prostě nedalo stíhat, pořád plná čekárna, a zřejmě neměla čas na větší zákroky, takře se dlouhé týdny zkoušelo, jestli ten zub přestane bolet, jenže nepřestal. Ve 20.týdnu už jsem nechtěla čekat, tak jsem jinam.

Velká spokojenost celé rodiny.Paní doktorku velice doporučejeme!

Sympatická,milá paní zubařka,kdykoliv mám problémi se zuby vždy ochotně pomúže,je to profesionálka na svém místě,jsem s ní velice spokojená.Novotná Dana

Je to zubařka,která mě hodně pomohla.¨Po jejím zákroku chrup stále drží a bez problému řadu let.Lidi neblázněte i Vás může potkat nemoc.Z hodiny na hodinu z minuty na minutu.Já jí dávam 1.Má můj velký obdiv,že i s nemocí se stále snaží chodit do práce i když omezeně a alespoň pár lidičkám pomáhat.A když už kritizujete co se takhle podepsat,nebo kritiku říci do očí.
Bartošová J.

Tuto paní zubařku nedoporučuji, jelikož jsem k ní chodila a díky ní jsem přišla v 21 o zub. Bolel a ona mi jen částečně vytrhala nervy. Zub samozřejmě bolel, když jsem měla přijít za týden, tak měla dovolenou, za další týden nemoc, když další týden měla dovolenou a já už pusu nateklou, šla jinam a udělala jsem dobře. Než k této rádoby paní zubařce to radši zajdu ke kováři ať mi zuby vymlátí!!!!

Jako člověk je skvělá.S pacienty si skvěle popovídá i se zasmějete,ale jako zubařku moc nedoporučuji.Do velkých zákroků se jí nechce a tak čeká jestli se to samo nějak nevyřeší.Měla jsem velky problém se zubama.A čekala jsem pomalu rok a půl ale pořád se zabívala nečim jinym.Navštívila jsem v bolestech jiného lékaře a když vám řeknu že i na rentgenu se zhrozily kdo mi ten zub opravoval tak mi stejne věřit nebudete.Její jméno jsem neřekla.Natolik mi to zanedbala že jsem málem přišla o všechny 4 zuby vč.stoliček.Díky zásahu jiného lékaře je pořád mám i když jsou všechny mrtvé.Takže jako ženská je super.Ale jako lékař nestojí za nic.

Moc šikovná a hlavně lidská..přestoupil jsem kní asi v patnácti a přestal díky ní mít hrůzu ze zubařů..navštěvuji 11tým rokem

Výborná paní doktorka. Lidský přístup, velmi dobrá péče.

Tato paní doktorka si na nic nehraje, vždycky s vámi pohovoří i o obyčejných věcech a tím pomůže zmenšit strach který nškdy člověk má, jsem sní moc spokojený a neměnil bych ...