Dětská ordinace, s.r.o.
Lhotská 2072, Praha

K paní doktorce chodím od mého narození.To je 40 let.Chodim k ni i s detma a nikdy problém nebyl.Je milá a rada vyslechne co člověka trápí.Deti ji mají rady.

tuhle doktorku NEDOPORUČUJI, nevím jak se chová ke starším dětem, ale přístup k malým dětem a zvlášť k novorozencům je příšerný...na to jak HRUBĚ vyšetřovala 6ti týdenní miminko jen tak nezapomenu...byli jsme u ni náhodou, zastupovala naší paní doktorku,rozhodně se dalšímu setkání budu snažit vyhnout.

Byla jsem s ním spokojená, dokud synovi nic nebylo. Preventivní prohlídky a očkování zvládá, ale to je asi tak vše. Jakmile se objevil skutečný zdravotní problém, byla úplně bezradná, pro jistotu neléčila nic (asi čekala, až se z toho vyvine pořádný problém) a musela jsem jít k jiné lékařce, která mu teprve nasadila příslušnou léčbu. Co je platné, že je milá a příjemná, když své práci moc neozumí.

Dobrý den,souhlasím,že paní doktorka nemá zrovna nejlepší přístup k dětem-novorozencům,sestra není také zrovna příjemná.Určitě je lepší paní Doktorka Chaloupková.

Od paní doktorky jsem utíkala hned jak to šlo.
Nebýt mých rodičů, od malinka jsem vyrůstala na antibiotikách i kvůli rýmě.
Potíže s motáním hlavy a upadáním do mdlob opodstatnila závratěmi z mé výšky (170 cm).
Na vyskakovací rameno a kyčel plus problémy s ostatními klouby předepsala 3x denně ibalgin...
Tohle že je dětská lékařka?!
Raději si 2x rozmyslete, zda chcete mít z dítěte feťáka kvůli neschopnosti lékaře.

"studený přístup" k malým dětem, bez řádného vyšetření u 3.týdenního miminka předepsání homeopatik a konstatování diagnózy slovy, že to má asi... aníž by ho vyšetřila. Podání automaticky dvou očkovacích vakcín najednou (hexa,prevenar13) bez konzultace zda to tak rodiče chtějí se slovy, že to tak dělá a že kdyby jsem to chtěla zvlášť tak tam chodím každých 14.dní (jako bych obtěžovala)... Žádné rady s cvičením rovnou napsat papír ať jdem jinam... PROSTĚ NEDOPORUČUJI jako doktoru pro novorozence. Vždy když jsem se na něco ptala kyselý obličej a hledání slov...

Chodím k paní doktorce se svými dvěma dětmi už devět let a jsem velmi spokojená. Vždy se snaží najít důvod nemoci, není pravda, že upřednostňuje homeopatika! Pokud máme jasnou angínu, tak ATB hned dostaneme.
Při nejasných obtížích paní doktorka udělá veškerá vyšetření a odběry, příp. nás pošle ke všem specialistům naprosto bez problémů.
Lékařka i sestra jsou velmi milé a ochotné.
A.Moravcová

Chodím s dcerou k paní doktorce již přes rok a jsme s ní naprosto spokojeni. Je milá, vstřícná a šikovná. Zatím jsme nijak vážně nestonali a vždy když byl nějaký menší problém, pomohla, a dítě mám zdravé.
Co se týče ostatních komentářů ohledně ATB nebo HOMEOPATIK? No maminy nevím, hrábněte si do svědomí, ATB je přeci ta nejposlednější varianta ne? Je lepší nejdříve zkusit přírdoné léčbu, ať se zkusí tělo bránit a vytvořit si protilátky. ATB jsou svinstvo. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, rvali je do mě od mala a dnes mám velké problémy, když omarodím....
Paní doktorku doporučuji...

K pani doktorce jsem chodila pres 20 let a byla jsem spokojena. Je pravda, ze hodne veri homeopatikum, kterym dava prednost pred antibiotiky, kazdopadne nemam pocit, ze by to v mem pripade bylo nekdy ke skode. Pani doktorka je velmi pecliva, pri sebemensim podezreni posila na specializovana vysetreni, je mila a ma i milou sestricku. Kdybych bydlela v Pocernicich i nadale, rozhodne bych se nebala sverit ji i me miminko.

Paní doktorku doporučuji, nám vždycky pomohla, a je lepší nejdřív zkusit homeo než dětem cpát ATB