Praktický lékař stomatolog
Koperníkova 1159, Třinec

Mé dceři opravuje chrup po odborné péči jiné stomatoložky,dcera nemá strach,k paní zubařce chodí ráda. Moc Děkuji za vlídný a lidský přístup.Škoda jen že nepřibírá další pacienty- kam se máme obrátit s mladší dcerou...
Ale na druhou stranu - nikdo není robot.

Tak zubařka je to opravdu skvělá, s tím 100% souhlasím. Ale nesouhlasím už s paní, které vzala i děti do péče. S tím mě bohužel nemile překvapila a děti mi nevzala.

Osm let jsme nebyl u zubaře a až od p. Dorotky jsem pravidelným návštěvníkem. Už nemám strach.

Děkuji

Super zubařka, vřele doporučuju. Jediná, která mi po těch všech předcházejících "neodbornících" spravila kazivé zuby. Je také super, že nechce v kartotéce lidi, kteří nechtějí chodit pravidelně.

Za svůj život jsem vystřídal asi 5 zubařů a musím říct, že jsem konečně našel to co jsem hledal.
Odborná pomoc (z mého laického pohledu) a velmi profesionální přístup. Rozhodně doporučuji!

Jsme u této doktorky celá rodina a všichni jsou velmi spokojeni.

Nemám jakékoli výhrady. Vždy příjemná, poradí a řeší problém, který zjistí včas.

Lepsi snad neexistuje...chodime i s detma ..a snad jedina siroko daleko co vzala k sobe predskolni deti!!! zbytek zubaru mel s tim problem..nemenila bych!!

Perfektní zubařka. Vždy jsem byla spokojená. Je usměvavá, milá a jde vidět, že svou práci má ráda a dělá ji velmi pečlivě.

Báječná zubařka, neznám lepší.