Bc. David Hrbáček

přijímá nové pacienty

Fyzioterapeut Více

Odhadovaná doba odpovědi:

Fyzioterapie Bc. David Hrbáček

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 7 let
Hotovost

Fyzioterapie • 1 100 Kč

Fyzioterapie 120 min. • 2 200 Kč

Nejčastěji hledané služby

Fyzioterapie

Fyzioterapie 120 min.

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

Fyzioterapii se věnuji od roku 2017. První zkušenosti jsem začal sbírat již během svého studia na rehabilitačních odděleních v nemocnicí, ambulanci, lázních i v rehabilitačním ústavu. Prošel jsem různými odděleními. Umožnilo mi to pracovat s mnoha diagnózami a posunout tak mé dovednosti dál.
Díky svým předchozím zkušenostem s různými metodami a fyzioterapeutickými postupy dokážu terapii zacílit na konkrétního pacienta. Pro terapii využívám principy vývojové kineziologie, v kombinaci s měkkými a mobilizačními technikami. Každá terapie je pacientovi takzvaně „šitá na míru“, jelikož zastávám názor, že neexistuje žádný jednotný postup, ani cvičení pro všechny. Terapii tak kombinuji i s cvičením, ale nebojte, jako ve fitku se u mě cítit nebudete.
Ve svém volném čase se rád věnuji cvičení v posilovně a tréninkům juda. Rám si vyjedu na výlet, na kolo, zaplavu si a v zimě vyrazím na běžky. Dále svůj volný čas rád trávím s přáteli, nebo například četbou.

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Bc. David Hrbáček? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor