Mgr. Daniela Sedmihradská

Psycholog, Psychoterapeut Více

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 1 adresa

Přijímám: dospělí

Preferuji Zoom nebo Skype.

Nejčastěji hledané služby

Individuální psychoterapie (50 minut)

Konzultace online

Konzultace pro páry

Psychologické konzultace

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství pro studenty / 50min - denní studium bakalářské či magisterské a střední školy

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

www.sedmihradska.cz - 777 843 749 .
Mým úkolem je pomoci Vám v dosahování Vašich přání. K tomu používám metody postmoderních přístupů k psychoterapii (zejména na řešení zaměřený přístup a spolupracující psychoterapie) a hypnoterapie podle Miltona H. Ericksona.
Na mé práci se mi líbí, že mohu být svědkem pozitivních změn v životě klienta. Vždy se těším, jakým směrem se jeho příběh vydá a jaká překvapení nám naše setkávání přinesou.

----------
Konzultace poskytuji osobně a online. Úhrada je možná také přes benefitní zaměstnanecké programy.

Umístění:

Paní Sedmihradskou jsem si vybrala intuitivně, a udělala jsem dobře, komunikace s ní byla rychlá a příjemná a hned jak měla volný termín, tak jsem se objednala na první sezení. Z počátku sezení probíhalo osobně, později i z důvodu covidu proběhlo pár sezení online, byla jsem příjemně překvapěná jak byla paní Sedmihradská dobře připravená na online sezení a byla pohotová při jakýchkoliv technických problémech.
Následně po dalších sezení jak jsem nabrala důvěru jsem se rozhodla zkusit hypnózu, byla jsem tomu otevřená a cítíla, že je ten "správny čas". Z výsledků jsem byla mile překvapěná, a doporučuji každému, kdo cítí že je to pro něho ta správná cesta.
Klinika byla velmi příjemná a cítila jsem se u paní Sedmihradské komfortně. Celkově oceňuji její otevřený a citlivý přístup a určitě sezení doporučiji všem, kterí si procházejí těžšími časy, nějakou životní změnou nebo cítí, že potřebují pomoc zvenčí. Děkuji a přeji vše dobré.

Umístění: Online konzultace Jiný

Skvělá terapeutka se smyslem pro humor a výborným vzděláním. Je fajn si občas vydechnout a nechat se opečovat. Moc doporučuji a těším se na příště!

Umístění: Online konzultace Jiný

Velice příjemná setkání, lékařka je empatická, milá. Vždy mi na každý problém ukázala jiný úhel pohledu a to byl vždy skvělý začátek řešení problému. Moc děkuji!