Praktická lékařka
Špitálka 6, Brno

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Léta moje oblíbená doktorka, vždy mi pomohla či ulevila. Ráda doporučuji

Umístění: Praktická lékařka Jiný

Paní Rusková působí odměřeně a téměř nezainteresovaně, ale nenechte se zmást, je to výborná a doktorka. Léčbu nabízí vždy tu nejméně invazivní a drží se u země s předepisováním léků. Ano, neodcházím od ní s pocitem, že mě někdo utěšil a sdílel moje bolístky, ale vždycky s vědomím, že zvolila vhodný postup. A pokud se ten neosvědčí, stačí zavolat a přijme vás velmi rychle znovu. Sestra si pamatuje stálé pacienty jménem a během pracovní doby telefony skutečně zvedá – ještě se mi nestalo, že bych se nedovolal. Za mě všechno dobrý.

S touto lékařkou jsem spokojená již 5let, vždy mě dokázala pomoct a ulevit. Nerozdává ATB na rýmu jako jiné lékařky. Ráda všem doporučím!

Paní doktorku jsem se svojí dospělou dcerou poznala včera v pozdních večerních hodinách na pohotovosti, na Ponávce v Brně. Podotýkám, že jsem na pohotovosti byla po cca 10. letech, kdy už jsem si nevěděla rady a nevěděla jak pomoct své dcerce, kdy plakala a svíjela se bolestí.....
Na přání dcery, ale i se souhlasem lékařky jsem doprovodila dceru i do ordinace. Přístup byl hrozný, nepříjemná, neochotná, dcery se ani nedotkla, v podstatě se na ni ani nepodívala. Na závěr se lékařka zeptala zdravotní sestry: píchneme jí něco? No tak jí sestra něco doporučila a po té píchla a poradila nám i paní doktorce čípky, které by nám mohly poct. Na závěr: hrozný přístup, ani na veter. ošetření bych k této lékařce nešla!

Působí odměřeně, ale jakmile s ní zapředete hovor, ráda vyslechne a hlavně se snaží poradit.Nehledí na hodinky a mám pocit, že ani na "pojišťovnu".Měl jsem vždy pocit, že její zájem byl poradit řešení, ne jen dát prášek a "vypadni".Doporučuji všem, kdo není pasivní ve vztahu ke svému zdraví.

Velmi zkušená, zodpovědná lékařka, která je příjemná a profesionální.

tuto doktorku jsem zažil na pohotovosti na Ponávce a je pravda, že pocit jsem z ní měl takový, že jsem byl rád, že jsem mohl jít po 15 minutách pryč. Nepříjemná, nezainteresovaná, dávala najevo, že je problém, že ji cca ve 22 hod rušíme. Dotazy jako "no tak čím si myslíte, že to je?", "no tak ze čeho by to mohlo být" atd. Celkově špatný dojem. Nakonec hospitalizace se zánětem tlustého střeva u Sv. Anny, kam jsem docestoval z Bohunic kam mě paní Rusková poslala, aby se mě zbavila....

Já jsem u paní doktorky zatím krátce, ale jsem jsem spokojená. Zatím vždy vyšla vstříc, sestřička je také příjemná. Má předchozí lékařka byla "postrachem" v oboru.

na paní doktorku si nemůžu stěžovat, s každým problémem se mi snažila pomoci, vždy ochotná. Těm, co bydlí poblíž určitě doporučuji, za deset let co jsem pod ní registrovaný nebyl žádný problém.

velmi přijemny přístup k pacientům