Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost
Světlogorská 2764, Tábor

Umístění: Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

Jsem velice spokojena s paní doktorkou v péči o mou dceru,jsme u ni od začátku roku a už teď jsem si jistá,že jsem udělala dobře,že jsem zde dceru zaregistrovala,paní doktorka nic nepodcení,pošle i na jiné odbornější vyšetření

Pani doktorku mohu jen doporučit ,už jsme u ni v péči 14 let jen pozitiva :)Milá a pečlivá lékařka :)

Neměla jsem s ní problém, dokud jsem se u ní léčila jen s chřipkou, jinak je naprosto neschopná!
Pokud šlo o něco vážnějšího, odmítala mi vzít kontrolní odběr krve, výtěr nebo napsat jiná vyšetření apod. Prý zbytečné. Díky tomu jsem měla zbytečně dlouho zanedbávanou boleriozu, na kterou se přišlo až když jsem padala na hubu.
Nikdy více.

Paní doktorka je velice nesdílná. Člověk se musí pořád pídit po informacích. Co jsem se nedozvěděla jinde, tak nevím.... Na všechno píše akorát fenistil a mucosolvan... Nová paní sestřička je velice arogantní, neodpoví na pozdrav, neusměje se a dokáže pěkně otrávit den. Pokud jde člověk pouze pro recept, nechá vás sestřička pěkně vydusit a vystát několikahodinovou frontu třeba i s malým miminkem v čekárně s nemocnými. Nejsem sama, komu se přístup sestřičky nelíbí a zvažuje odchod.

Ja už chodím k paní doktorce od miminka. Teď je mi 18 let. Nikdy jsem neměla žádný problém.Myslím si, že neni dobré hned nasazovat antibiotika a je lepší vyzkoušet i jiné metody. Já osobně nemám vůbec nic proti pani doktorce. Moc spokojená !

Já se také paní dktorky musím zastat, přeši jsme od p. Pošila a naprostá spokojenost, zatím nám se vším pomohla :-)

K paní doktorce chodím již 6 let s dcerami. Jsem s ní spokojena, vychází mi vstříc a nikdy nic u nás nezanedbala, proto se ji musím zastat. Zbytečně nedává ATB, což oceňuji. Doufám, že nebudu mít důvod ji měnit, i když k ní dojíždíme přes celé město.

Nedoporučuji!!!
Velmi slabý bohužel na paní doktorku ani nestačí. Kladné komentáře typu: vždy pošle na odborné vyšetření si zřejmě píše sama. Naopak, co může odbyde, na vše dá Ditustat nebo Imudon, na angínu řekne, že tam nic nevidí, at přijdete za týden, za týden, dá něco na cucání a po 14 dnech se vyfasují antibiotika. To byl ještě lepší případ. Pokud si vyhledáte odborníka, když to zjistí, čeká Vás malé peklo, považuje to za osobní zradu. Konkrétní případ: Byli jsme se ukázat s typickými příznaky angíny, na kterou často trpíme. Paní doktorka řekla, že tam nic není, at přijdeme za týden. Náhodou jsme měli výsledky z audia a měli jsme je zanést k MUDr. Voštové - ušní, nosní, krční - jedna z nejlepších lékařek v Táboře. Ta, protože se zajímá o pacienta, se zeptala, jak se máme, tak jsme bez postraních úmyslů řekli, že nás zase trápí krk. Ona at jí to tedy ukážeme a než jsme stihli říct, že jsme byli před 10 minutami u Machoňové, tak se zděsila, že je to "angína jako prase". Rudobílý krk, řekla, že bychom asi do příštího pátku nevydrželi. S neskrývanou hrůzou, že se to paní Machonová dozví, nás paní Voštová antibiotika napsala, ale neměla z toho dobrý pocit, protože s ní sídlí na jedné chodbě. Také se její očekávání vyplnilo, paní Machonové se to velice dotklo. Potřebovala by rekvalifikační kurz, když po desítkách let praxe nepozná viditelnou angínu. A to byl jenom pomalý rozjezd. Půl roku pátrání, testů, vyšetření trvalo, než manžela napadlo, že máme v rodině dědičnou chorobu. Když se specialista dotázal "Dášo, dělala jsi testy na štítnici? prej to maj v rodině" problém byl vyřešen. Ovšem problémy neustávali a později se ukázala cukrovka. To už jsme nebyli tak hloupí, abychom se nechali nadále mrzačit a vyhledali jsme odborníky sami dřív, než to zase paní doktorce někdo poradí. Ti ovšem chtěli podrobné informace o růstu, přibývání na váze apod. kvůli podrobným vyšetřením, jak dlouho už se asi cukrovka vyskytuje. Vyslali nás tedy za obvodní lékařkou, která se zrazeným pocitem, že jsme ji obešli, po mě hodila kartu, at si to v ní najdu sama, že tam není od hrabání se v papírech.

Nemluvě o tom, že když už se rozhodne nasadit léčbu a ne ditustat, tak to stojí taky za to. Synovi s astmatem nasadila léky, po kterých se vyskytli další problémy a když si jeden specialista přečetl, cože to bereme, zhrozil se a okamžitě léky vysadil, protože nebyl pro děti a synovi roztahoval tepny v srdci.

Tak doufám, že jsem konkrétními případy udělala maminkám, které se chystají paní doktorku navštívit, dost barvitou představu, protože bych nikomu nepřála to, co provedla mým dětem. Věřím, že včasným léčením, by se mnoha problémům předešlo a nespělo by to do takových konců. A mám skoro potřebu modlit se, aby se sem podívali i maminky, které už u paní doktorky jsou a vzali nohy na ramena. Škoda že neexistuje něco jako ČOI na lékaře. Myslím, že by se u této dámy podivili. NEDOPORUČUJI!!!

Tak Vám za vše paní doktorko velice děkujeme! A nebojíme se podepsat, naopak, doufám, že si to přečtete a zamyslíte se nad svým počínáním a uvědomíte si, kolika čerstvým životům, jste zavařila pěkné problémy do života. Strnadovi.

Sdílím názor uvedený pod tímto názorem - už delší dobu uvažuji o změně pediatra. Od paní doktorky vždy s dětmi odcházím rozčarovaná, že vlastně nevím, co jim je, pochybuji o správnosti diagnózy a o přínosu předepsaných léčiv - ano, Fenistil jsme díky paní doktorce užívali léta snad na vše, až jsme pak přešli jinam, ale tam to bylo snad ještě horší... Kdyby paní doktorka byla sdílná a více komunikovala s rodiči, vysvětlila jim, co dítěti je, co mu prospěje a co ne, zůstala bych, ale takto nemohu. Sestřička je báječná, ta má od nás jedničku!

Zda je lékař dobrý či špatný poznáte většinou až v době, kdy potřebujete řešit nějakou vážnější situaci či problém. To u nás zatím naštěstí nenastalo, takže můžu hodnotit pouze okrajově. Faktem je, že paní doktorka po vyšetření téměř nesdělí diagnozu, když už, tak jedním slovem, o kterém skoro ani nevíte, co znamená. Když se zeptáte, tak vysvětlí. Ale je potřeba se neustále ptát, zajímat se, zkoumat, řešit... Ale kolikrát mám z paní doktorky pocit, že jí svými dotazy obtěžuji. Ale já jsem hrozný hnidopich, chci o všem vědět, chci, aby mi bylo vše vysvětleno. Jinak se mi už několikrát stalo, že přijdu domů, kouknu do dcery průkazky a zděsím se v závěru vyšetření nějakého neznámého slova. Letím na internet a tam se teprve dozvím, co to znamená. O tom, že paní doktorka napíše Vašemu dítěti kortikoidy se většinou také dozvíte až doma - po přečtení příbalového letáku. Na děti je docela milá, sestřička je tedy v tomto ohledu lepší. Paní doktorku téměř neuvidíte se usmívat. Chápu, že za ty roky již doktor v tomto smyslu otupí... ale pár úsměvů by nezaškodilo. Jedná se přeci hlavně o ty děti. Neustále předepisování kapiček Fenistil - naprosto ke všemu Vám předepíše Fenistil, je vcelku jedno, jakou máte diagnozu. Asi dobrá smlouva.... :-) Také je paní doktorka v zásadě proti školce, nejradši by děti izolovala až do 6ti let... Není ani zastáncem kojeneckého plavání.