MUDr. Blanka Zandlerová

Zubař Více

Dvůr Králové nad Labem 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Rooseveltova 474, Dvůr Králové nad Labem

Jsem pacientkou paní doktorky Zandlerové již dobrých patnáct dvacet let. Za celou tuto dobu nemohu uvést jediný případ, kdy bych byla špatně ošetřena, kdy by se paní doktorka neusmívala a sestřička mne nedržela za ruku, protože jsem po pravdě řečeno hrozný "posera". I přes svůj téměř panický strach z ošetření zubů (v minulosti jsem měla velké problémy a zřejmě díky nadměrnému užívání penicilinu v dětství jsou moje zuby velice chatrné a zubní sklovina poškozená), jsem ale svědomitý pacient, který navštěvoval paní doktorku (s výjimkou posledního roku) minimálně třikrát až čtyřikrát v roce. Bez výjimky vždy se mi dostalo perfektního vyšetření i ošetření, vzhledem k mému hodně sníženému prahu bolesti :-) mi byla nabídnuta injekce, abych zákrok zvládla. Od té doby, co je mojí lékařkou paní doktorka Zandlerová, jsem přestala mít problémy s bolestivými zubními krčky. Předtím jsem na tom byla tak, že každé čištění zubů bylo spojeno s bolestí. Za celou dobu, kdy jsem pacientkou paní doktorky, mi nevypadla ani jediná plomba, přestože v minulosti, kdy jsem byla pacientkou paní doktorky Němečkové, bylo toto téměř pravidlem. V současné době bydlím 300 kilometrů od Dvora Králové nad Labem, ke svojí paní doktorce ale jezdím dál a děsím se chvíle, kdy se rozhodne s praxí skončit. Mojí mamince (67), která je zde rovněž pacientkou, paní doktorka zachránila několi zubů, které navrhla předešlá paní doktorka vytrhnout. Ne, opravdu si nemohu stěžovat ani v nejmenším. Objednací časy se nijak neliší od ostatních ordinací, nikdy jsem nečekala déle než čtvrt hodiny. A řekněme si upřímně - dá se předvídat, kolik času který pacient potřebuje? Čtvrthodiné odchylky jsou podle mého názoru naprosto v normě. Takže pane Jarolímku - více tolerance a méně jedu do dalšího příspěvku. A usmívejte se, zuby máte nejspíš spravené a jak znám paní doktorku, tak velmi dobře.