Dermatovenerologická ambulance
Bezděkovská 65, Strakonice

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Doktorka neobjednává na čas, a tak pacienti tráví hodiny v čekárně. Přestože jsme přišli jen 55 min před koncem ordin. hodin, sestra nás odmítla, že máme přijít jindy. I přesto že věděla že jdeme na vypálení bradavic trvající 3 min. a byli už jsme u ní opakovaně.

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Jako čekat v čekárně bez možnosti objednání se na čas více na čtyři hodiny s malým dítětem, katastrofa. Upozorňuji,že je to pravidelné,ne jednorázová zkušenost. Na čas se objednat nedá.Léčbu komentovat nehodlám, nepomohla. Po roce hledáme jiného lékaře.

Výborná doktorka s ochotným přístupem. Je velmi příjemná a vše pacientovi vysvětlí.Vždy mi pomohla. Doporučuji

výborná doktorka, pomohla mě s kožním onemocněním v nose, trápilo mě přes tři roky, par doktoru mě vidělo něco předepsalo ale nepomohlo. u paní doktorky jsem byla s problémem jen jednou a je pryč

Byl jsem u paní doktorky s takovým choulostivým problémem v intimních partiích a musím pochválit její profesionalitu.

Mohu pouze vřele doporučit. Paní doktorka pomohla se sice malým, ale dlouholetým problémem. I když jsem k ní spádově nepatřil (dokonce jsem z úplně jiného okresu), vyléčila mne během 14ti dnů. Dík patří též sestřičce za velmi profesionální přístup.

Paní doktorka je velice příjemná, vstřícná a ve svém oboru za ta léta praxe opravdu kapacita. DOPORUČUJI .....

Velice příjemná a milá paní doktorka, odbornice, člověk na pravém místě!

nejlepší

Nejlepší kožní lékařka!