Beáta Koňařík Bakošová

Psycholog Více

Číslo licence : 21156

1 názor

Zkušenosti

Mám ukončené studium jednodoborové psychologie. Jsem absolventkou Dlouhodobého výcviku v integrativní psychoterapii, akreditovaného pro zdravotnictví a od roku 2017 pracuji s klienty terapeuticky. Jsem absolventkou výcviku v Terapii zaměřené na emoce (EFT) na práci s jednotlivci, s páry a s rodinou.. Absolvovala jsem výcvik v EMDR terapii (Eye Movement Desenzitization and Reprocessing). Jsem také vzdělaná v programu ASSYST, který slouží ke stabilizaci akutního stresového syndromu. Ve své práci proto vycházím z vícero psychoterapeutických směrů (např. KBT, Psychodynamická psychoterapie, EFT - na emoce zaměřená terapie) a využívám různé techniky. Pracuji s koncepty kruhů tzv. sebepodrývajícího chování, kruhem pozitivních výjimek nebo také s emocionálními schématy, minulostí i přítomností klienta. Soustředím se na prožívání emocí, tělesných pocitů a myšlenek, které se často odráží v lidském chování.
Více

Adresa

Beaterapie
Hlubčická 2259/50a, Krnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Konzultace online

Od 900 Kč

Psychologické konzultace

Od 900 Kč

Psychologické poradenství

Od 900 Kč

Individuální psychoterapie

Od 900 Kč

Krizová intervence

Od 900 Kč

+1 služba

Jak fungují ceny?

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Číslo ověřené
Umístění: Beaterapie online psychoterapie

Paní Beáta mi pomohla změnit svůj mindset, pomohla mi prožít všechny neprožité věci. Ukázala mi jak na věci pohlížet a pomohla mi se s tím sžít a přenést do každodenní reality. Naučila mě jak zvládat každodenní situace, ale i situace co se každý den nestávají. Doporučuji všem, ať už je vaše trápení jakékoliv.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Manželka neustále uklízí. Nikdy sa nevojdem do jej vzorca na čistotu. Ako jej pomocť ?

Zkuste zjistit, co přesně pro manželku znamená čistota a jak často preferuje uklízení. Čistota může být pro vaši manželku způsobem, jak se se vyhnout stresu a mít to pod kontrolou. To může vyžadovat empatii a porozumění z vaší strany. Otevřeně s ní mluvte o její potřebě čistoty a jak to ovlivňuje váš život. Mějte na paměti, že je důležité komunikovat své pocity bez obviňování. Společně si stanovte pravidla pro uklízení, která jsou pro oba přijatelná. Například, můžete se dohodnout, že o víkendech bude uklízení minimální, nebo že určité úkoly budete mít ve svých rukou vy. Pokud se její nutkání uklízet stává obsesivní a brání v každodenním životě, může být pro ní vhodné vyhledat pomoc odborníka. Psycholog nebo terapeut může vaší manželce pomoci identifikovat příčiny tohoto chování a nabídnout strategie k lepšímu zvládání těchto stavů.

 Beáta Koňařík Bakošová

Necitim se dobre foma ani ve skole. Nemam ve skole zadne kamarady a doma se jen ucim nebo uklizim. Kdyz jsem doma na telefonu tak me rodice vynadaj.Mam stale negativni mysleni a spatne sny.

Anna 12let

Ahoj Anno, jsem ráda, že jsi se rozhodla napsat a sdílet své pocity. Je to skvělý první krok k tomu, jak si můžeš pomoci. Je důležité si uvědomit, že nejsi sama. Mnoho lidí se někdy v životě cítí osamělí, zvláště v pubertě, která je zkrátka náročná. Za prvé, pokud se cítíš opravdu smutná a není ti dobře, je důležité to říct někomu dospělému, komu důvěřuješ. Je důležité, aby věděli, jak se cítíš, abys získala potřebnou podporu. Co se týče školy, pokud nemáš žádné kamarády, zkus se zamyslet, zda by nebyla možnost zapojit se do nějakého kroužku nebo aktivity, kterou máš ráda. Tím můžeš potkat lidi se stejnými zájmy. Také se neboj komunikovat se svými učiteli, pokud se cítíš vyloučená nebo nešťastná. Pokud se cítíš přetížená domácími pracemi, může být dobré o tom mluvit s rodiči. Možná si neuvědomují, jak moc ti to brání v jiných aktivitách a jak moc tě to zatěžuje. Co se týče negativního myšlení a špatných snů, může být užitečné naučit se některé techniky na zvládání stresu, jako je meditace, hluboké dýchání nebo jóga. Tyto techniky mohou pomoci uklidnit tvou mysl a snížit úzkost. Pokud by ses i nadále cítila špatně a tvoje pocity se nelepšili nebo se dokonce zhoršili, měla bys vyhledat profesionální pomoc. Psycholog nebo psychiatr ti mohou poskytnout nástroje a strategie, jak zvládnout to, co prožíváš.

 Beáta Koňařík Bakošová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.