Nejčastěji hledané služby

Psychologické konzultace

Psychologické poradenství

Psycholog

Za ceny a informace týkající se cen jsou zodpovědní specialisté nebo zařízení. ZnamyLekar nemá vliv na ceny a nenese odpovědnost za jejich stanovení.

K paní magistře jsem začala docházet v momentě, kdy mi bylo opravdu hodně zle a ona mi dokázala opravdu pomoci. Je nesmírně milá, empatická a z každého sezení jsem odcházela s o něco lepším pocitem, i přes to, že jsme mnohdy probíraly velmi nepříjemná témata. Mohu jen doporučit.

Umístění: Psycholog individuální psychoterapie

S paní magistrou Marelovou jsem byla velmi spokojená. Moc mi pomohla. Docházela jsem k ní na psychoterapii z důvodu mých mnoho let trvajících obtíží v podobě úzkostí a panických atak. Po každém sezení jsem se cítila lépe a na každé další setkání se těšila, ačkoliv jsme mnohdy probíraly velmi nepříjemná témata. Paní magistra je moc hodná, citlivá a velmi empatická. Dokáže klienta vyslechnout a být mu velkou oporou. Přesně takový by měl psycholog/psychoterapeut být.

Umístění: Psycholog osobní psychoterapie

Po celou dobu, naší spolupráce,jsem byl maximálně spokojen.Určitě mohu dát kladné hodnocení,výborný přístup a ochota pomoci lidem.Moc děkuji.

Paní magistra je maximálně empatická bytost. Přesto, že za léta léčby mi bylo jinými odborníky vysvětleno mnohé, ona přesto dokázala najít a vysvětlit věci, o kterých jsem neměla tušení. Velice mě pozitivně ovlivnila, můj zdravotní stav se po naší spolupráci velice zlepšil.