G-MEDA s.r.o.
Pražská 23, Znojmo

Umístění: G-MEDA s.r.o. Jiný

K paní doktorce Rozvadovské už nikdy víc. Po poslední kontrole,kdy jsem jejich služeb musela využít neboť moje doktorka nemohla, už k této doktorce nikdy. Nepříjemná,neempatická a hrubá. Věděla že jsem po odstranění vaječníků a dělohy čerstvě kvůli onkologické léčbě a její vyšetření mě bolelo a ještě jsem byla pokárána, že jsem sykla bolestí. V minulosti se ke mně také nezachovala pěkně, když jsem měla problémy s otěhotněním a udržením těhotenství, velmi netaktně mi natvrdo řekla, že mi ani lázně nepomůžou, jenže pomohly a dnes mám zdravé dítě. Kdysi nebývala špatná,spíš měla protivné sestřičky,ale teď je to obráceně.

Obrovské ne !
Možná pokud nemáte žádný problém. Ale jakmile nějaký mate, je to špatně. Protože P. Rozvadovska nic nevyléčí.
Mě tvrdila, že se mi tvoří triselna kila a přitom jsem měla akutní zánět dělohy.
Doporučuji tuhle ordinaci obejít obloukem pokud mate nějaký zdravotní problém.

Umístění: G-MEDA s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodím už přes 15 let a neměnila by jsem. Vždy jsem byla spokojená. I když je pravda, že čekací doba je delší a dovolat se občas je těžké, tak má paní Dr zavedenou i náhradní variantu jako je měli přes který je možno komunikovat. Co se týče péče prostě SUPER. Ne jednou mi zachránila zdravi. Vždy moc ochotná, prijemna, usměvavá milá. I když potíže nejsou zrovna příjemné dokáže i povzbudit. Za mě úplná spokojenost.

Umístění: G-MEDA s.r.o. Běžná prohlídka v těhotenství

Po zeptání na odchod na neschopenku v těhotenství (ve 24tt) vzhledem k mému zaměstnání pečovatelky, kde je práce fyzicky náročná) mi bylo sděleno, že by nám (těhotným) přála stejné podmínky jako v Rakousku, a to aby odchod na neschopenku určovala komise. Paní dr. se mě ani jednou nezeptala na mé zaměstnání. Myslím, že by paní doktorka měla jít pracovat do AU, aby byla s podmínkami státu spokojená, a nemusela se rozčilovat na pacientky.

K paní doktorce chodím uz dlouho, vždy milá, vše vysvětlí ale jakmile přijde problém, nevyléčí, pouze preleci.. Nemožné se tam dovolat ikdyz sedíte v čekárně a sestřičky neustále telefony zvedají.. O čekací době když máte akutní problém ani nemluvím. Určitě prehazim jinam..

Paní dochtorka je moc dobra ,rada za ni chodim vse mi dobre vysvetli .A to jsem moc rada malo kdo takovej se najde .MOC JI ZA TO DEKUJI ..VERONIKA PROCHÁZKOVÁ

K paní doktorce chodím už dlouho a opravdu její přístup je vynikající neměnila bych je málo takových doktorů Garguláková Lenka

Dnes jsem byla u paní doktorky s akutním případem a i když mohla naznat, že je to jen prkotina, ochotně mě vyšetřila - přestože nyní chodím k jiné doktorce v jiném městě.
Ale především mě překvapily sestřičky. Pamatuji si, že nikdy nebyly moc milé, ovšem dnes byly opravdu perfektní! Podle mě to jsou ty samé co dříve.
Navíc takové vybavení ordinace není vůbec běžné.

Paní doktorka je ochotná a má zkušenosti, ale zánět který jsem měla léčil již jiný doktor. Jelikož nebylo možné se k paní doktorce dostat. Objednací doba dlouhá a při příchodu s aktuálním problémem je to na hooodně dlouho, mám děti a tak nemám tolik volného času.

Pani doktorka je velmi profesionalni,vzdy vse vysvetli,a odpovi na vsechny otazky,nemam s ni problem,jen jsem nespokojena s s tim,ze kdyz jsem objednana,tak me nikdy nevezmou na tu hodinu,kdy objednana jsem prijdu v 9 a k doktorce se dostnu az v 11:00. TO CEKANI TAM JE NEUNOSNE.