MUDr. Alena Ryšavá

Červené Janovice 1 adresa

Ordinace PL stomatologa
č.d. 36, Červené Janovice

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Od té doby co jsem pacientem paní doktorky se zubaře nebojím:-). Je skvělá jak svojí odborností, tak zejména svým přístupem k člověku (jedná se mnohaletou zkušenost celé naší rodiny). Za takovou zubařkou se vyplatí dojíždět i desítky kilomerů!

S podobnym pristupem jsem se u lekare dlouho nesetkal. Navic na pohotovosti v Koline kde dnes pani doktorka slouzila. Prvniho pacienta vzala 20 min pred zacatkem ordinacni doby. Vytrhnuti zubu bylo naprosto bezbolestne a rychle. Usmev, vstricnost, pochopeni. Kdyby takhle jednal kazdy lekar, hned by se k nim chodilo lepe. Stejny pristup mela i jeji dnesni sestra. Jeste jednou dekuji

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Pani doktorka je mila a vzdy pomuze a poradi i pres sms ci telefon,je uzasna i pro deti.Je lidska a humorna proste fajn zenska ke ktere se clovek nemusi bat jit.

Musím souhlasit s předešlými komentáři. Je tou nejlepší zubařkou

Musím souhlasit s předešlými komentáři. Je tou nejlepší zubařkou ke které jsem kdy chodila. Broukání si písniček a povídání si se sestrou opravdu člověka přivede na jiné myšlenky. Už nemám ani strach z injekce, což od dětství úplně nesnáším, v péči paní Ryšavé ztratíte pojem o čase a skvěle se pobavíte. Opravdu superlativní lékař!!!!!!

Nejlepší paní zubařka, kterou znám.

Je moc dobrá a na člověka přenese takový klid a obavy ze strachu se naopak ztratí.

K paní doktorce docházím již několik let a jsem s její péčí o můj chrup velmi spokojena. Bohužel už má plnou kartotéku, ale pokud se Vám poštěstí k ní dostat na ošetření, nebudete litovat. Je to opravdový odborník.

Nejlepší zubař ke kterému jsem kdy chodil.

Díky paní doktorce jsem se zbavila fobie ze zubaře.paní doktorka je ochotná a velmi pečlivá. Pomohla mi i s mou malou dcerou.Přeji jí hodně dalších úspěchů.