Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Čechova 351, Libochovice

Jsem velmi spokojená, mám 2 děti a chodím tam s nimi již víc jak 13 let. Vždy nám pomohla a poradila. Dokonce jsme po telefonní domluvě byli ošetřeni u paní doktorky doma.Sestřčka rovněž velmi milá a ochotná. Moc děkujeme

Moc nam pomohla a stale pomaha Dekujeme

Jsem s ochotou a prací paní doktorky a sestřičky spokojená.
K.Laubová

Paní doktorka umí být velice milá, pokud má dobrou náladu, ale to je asi tak všechno. Nepozná nejčastější dětské choroby (syn měl 5. dětskou nemoc, ale její disgnóza zněla "nějaká viróza"). Rady ohledně kojení a péče o kojence odpovídají poznatkům cca 30 let starým, nové paní doktorka zřejmě ani nikde neslyšela či nečetla.

Ochotná a hodná.

Doporučiji. Chodíme tem již 12let, mám dvě děti a jsem maximálně spokojená,doporučuji každému.Našla jsem tyhle stránky náhodou myslím že by se měli zrušit některé lidi jsou necutné!

Bohužel,já paní doktorku doporučit nemohu.Její chování je odměřené.Změnili jsme doktora a jsme spokojení.

Jsme velice spokojeni s prací naší pani doktorky..